Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Fırat Plastik' in Van Tesisatçılar Semineri Yapıldı

Fırat Plastik 2004 yılının ikinci Tesisatçılar Seminerini Büyük Urartu Otelde gerçekleştirdi. Fırat Plastik Boru Pazarlama Müdürü İsmail Yı

Fırat Plastik
1 Fırat Plastik' in Van Tesisatçılar Semineri Yapıldı

b>Fırat Plastik 2004 yılının ikinci Tesisatçılar Seminerini Büyük Urartu Otelde gerçekleştirdi.
Fırat Plastik Boru Pazarlama Müdürü İsmail Yıldırım, seminerinde yaptığı konuşmada "Fırat, 2004 yılında da projeleriyle ürünleriyle, teknolojiye yaptığı yatırımları ile iç ve dış piyasada sürdürdüğü pozitif rekabet anlayışı ile 2004 yılında sektöre yeni bir soluk getirmiştir."dedi.
Çalışanlarına, ürünlerini satanlara ve ürünlerini kullananlara karşı sorumluluklarının olduğunu da anlatan İsmail Yıldırım "35 yıla yaklaşan bir geçmişten geliyoruz. Ülke insanımız, tesisatçımız ve nalburumuzla karşılıklı olarak birbirimize sahip çıktık. Birlikte uzun yol almamıza rağmen kendimizi hala yolun başlangıcındayız diye düşünüyoruz. Öyleyiz de. Heyecanımız ve çalışma azmimiz ilk günkü gibi. Tüm bu yoğunluk içinde gözden kaçanlar da olmuyor değil tabi. Bunları da sizlerin öneri ve yapıcı eleştirilerinizle, zaman zaman yönlendirmelerinizle düzeltiyor, bu anlamda her geçen gün daha da büyüyor, güçleniyoruz.," dedi. İsmail Yıldırım, "Fırat büyük bir ailedir ve bizler Fırat ailesinin ayrılmaz parçalarıyız. Sevgimizi de sorunlarımızı da kendi içimizde paylaşacak, çözecek olgunluğa sahip büyük bir aileyiz. Edirne'den Van'a, Sinop'tan Antalya'ya uzanan Fırat ailesinin üyeleri olarak yapacak doha çok işimiz, üstlenecek daha çok sorumluluklarımız olduğunu biliyorum," dedi.

Hiç birimiz ucuz mal alacak kadar zengin değiliz diyen Yıldırım;
"Farklı ek parça kullanmak, hem tesisatçıya, hem de nihai tüketiciye çok daha pahalıya mal oluyor"

Konuşmasını; maliyeti ucuzlatmak için farklı marka ek parça kullanan tesisatçılar belli bir zaman sonra hem bayie, hem nihai müşteriye daha pahalıya mal olduğunu, "Hiç birimiz ucuz mal alacak kadar zengin değiliz" sözü ile açıklamaya çalışan Fırat Plastik A.Ş. Boru Pazarlama Müdürü İsmail Yıldırım; "Yıllar boyu başınızın ve başımızın ağrımasını istemiyorsak aldığınız Fırat marka ana ürünlerin ek parçaları da Fırat marka olmalıdır. Aksi halde ek parça ile borunun birbirlerine uyum sağlamaması nedeniyle kısa zaman içinde sorun olarak karşımıza çıkması da kaçınılmaz olacaktır" dedi.

Güvenç; "Fırat Plastik; Kaliteli ürün üretiminin yanında ,verdiği lojistik destekle de, bayilerine güven ve huzur vermektedir."

Fırat Plastik A.Ş.'nin Van Boru Bayii Güvenç Ticaret adına konuşan Yusuf Celaleddin Güvenç "Van'da yıllardır Fırat Plastik'in bayiliğini yürütüyoruz. Fırat Ürünlerinin kaliteliliği, dayanıklılığı artık kendini kanıtlamıştır. Bu durum bizi Fırat Ürünlerini satmamızda en büyük etken olmakla birlikte, bize sağladığı lojistik destek sayesinde de, Fırat Plastik ile çalışmanın güvenini ve rahatlığını yaşatmaktadır." dedi. Celaleddin Güvenç, Türk ekonomisine hem katma değer açısından hem de yaptığı yatırımlarya önemli katkı sunan Fırat Plastikle çalışmaktan büyük güven ve huzur duyuyoruz" diyerek sözlerini tamamladı. Güvençten sora konuşan Erciş Boru Bayii Çağıltı İnşaat Müdürü Ayhan Erçim; "Herkes ürünlerini sattığı bir firmanın, büyüklüğüne ürettiği ürünlerin kalitesine, ve lojistik desteğin sürekliliğine güvenmelidir.Bunların hepsi de Fırat'ta mevcuttur." dedi. Ercim; Zaman zaman yaşadığımız aksiliklerin olduğunu bunun da gerek Fırat'ın satış temsilcileri tarafından, gerekse merkezden en kısa zamanda çözülebildiğini, söyledi.

Toplantı saat 21.00'de başlayan, Ankara Radyosu Sanatçılarından Canan Başkaya'nın verdiği türkü ziyafeti eşliğinde yenen gala yemeği ile sona erdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/firat-plastik-in-van-tesisatcilar-semineri-yapildi_11267.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • selamlar ben adanadan mustafa benim isteğim seminerleri telefon veya meille yada telefonla bildirirseniz memnun olurum seminerleri baii kanalı ile isteniyor ama alakası olmayan kişilere veriliyor bizimde haberimiz olmuyor lütfen bunun üzerinde durursanız memnun olurum saygılar tell 05368921748 YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!