Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Form Bakım’dan Sağlıklı Yenilikler

Form Bakım, Nanogirişim firmasıyla iklimlendirme sektöründe antibakteriyel koruma konusunda tek yetkili olarak anlaşma imzaladı. Anlaşmaya konu olan Amerika’da Nano teknoloji ile üretilen BioShield ve ProShield markalı ürünler, iklimlendirme cihazlarında filtrelere ve evaporatör yüzeylerine sadece antibakteriyel koruma konusunda gerekli tüm

yapi.com.tr
Form Bakım’dan Sağlıklı Yenilikler

Yıllık 10 binin üzerinde cihaz devreye alma işlemi gerçekleştiren, 1000'in üzerinde mağazanın sözleşmeli servis bakım hizmetlerini yürütmekte olan ve 2009 yılında yeniden yapılanan Form Bakım, sektörü HVAC sistemlerinde insan sağlığına yönelik yenilikçi uygulamalarla tanıştırıyor.

Form Bakım, Nanogirişim firmasıyla iklimlendirme sektöründe antibakteriyel koruma konusunda tek yetkili olarak anlaşma imzaladı. Anlaşmaya konu olan Amerika’da nano teknoloji ile üretilen BioShield ve ProShield markalı ürünler, iklimlendirme cihazlarında filtrelere ve evaporatör yüzeylerine sadece antibakteriyel koruma konusunda gerekli tüm eğitimleri almış ve sertifikalandırılmış Form Bakım teknisyenleri tarafından uygulanıyor. T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan ve Amerikan Tarım Bakanlığı'ndan onaylı olan ürünün satışı sertifikasız olarak yapılamıyor.

Henüz sadece Form Bakım tarafından uygulanan ürünün farklı teknik servisler tarafından uygulaması ve satışı, Form Bakım tarafından verilen eğitim ve uygulayıcı sertifikası sonrasında gerçekleştirilecek.

BioShield, nanoteknolojinin sağladığı devrim niteliğindeki imkanlarla ortamlarda oluşabilecek bakteri ve mikroplarla fiziksel olarak savaşıyor. Bu konuda ilk uygulama, Capacity AVM’de yapılıyor. Oluşturulan koruma kalkanları sayesinde Capacity AVM’de müşteriler ve çalışanlar için konfor sağlanırken, aynı zamanda benzersiz bir yaşam kalitesi de beraberinde sunuluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/form-bakimdan-saglikli-yenilikler_70185.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!