Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Galataport İstanbul İnşaat Faaliyetlerini Durdurdu

Galataport İstanbul Yönetimi, Galataport İstanbul şantiyesinde bir süredir azaltılarak devam edilen inşaat faaliyetlerinin 14 Nisan 2020 tarihinden itibaren geçici olarak durdurulduğunu açıkladı.

yapi.com.tr
Galataport İstanbul İnşaat Faaliyetlerini Durdurdu

Galataport İstanbul şantiyesinde COVID-19 salgını nedeniyle bir süredir azaltılarak devam edilen inşaat faaliyetleri, 14 Nisan 2020 tarihinden geçerli olmak üzere geçici olarak durduruldu.

Galataport İstanbul Yönetimi tarafından konuyla ilgili yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Galataport İstanbul yönetimi olarak, tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen COVİD-19 salgınına ilişkin gerek ofislerde gerekse şantiyede görevli çalışma arkadaşlarımızın sağlığı için gerekli tüm önlemleri aldık.

Bu dönemde inşaat çalışmalarını, sosyal mesafe kuralını hayata geçirebilmek için yüzde 50 oranında azaltarak sınırlandırdık. Devletimizin de sıkılaştırarak devam ettiği önlemlerle biz de şantiyede aldığımız tedbirleri her geçen gün arttırdık. Bu kapsamda, gerekli denetimlerle birlikte çalışma alanlarında her türlü hijyen ve dezenfektasyon uygulamasını da titizlikle yaptık. Sahamızda bulunan termal kameralara ek olarak, tüm çalışanların maske, eldiven ve dezenfektan kullanmalarını şart koştuk.

Bu önlemlerin ve bir süredir planladığımız aksiyonların devamı olarak Galataport İstanbul şantiyemizde azaltarak devam ettiğimiz inşaat faaliyetlerimizi, 14 Nisan 2020 tarihinden başlamak üzere geçici olarak durdurduğumuz bilgisini kamuoyuna saygıyla sunarız.

Çalışanlarımızın ve alt yüklenicilerimizin sağlığı bizim için her şeyden önce gelmektedir. El ele vererek, dayanışma içinde bu zorlu günleri geride bırakacağımıza olan inancımız tamdır.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/galataport-istanbul-insaat-faaliyetlerini-durdurdu_179544.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!