Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Galataport İstanbul’un Tercihi Knauf Oldu

Galataport İstanbul’da, ses yalıtımı için Knauf’un Vidipan®, Silentboard, darbe dayanımı tüm alanlarda ise Diamant® ürün ve sistemleri tercih edildi.

yapi.com.tr
Galataport İstanbul’un Tercihi Knauf Oldu

İstanbul’un tarihi dokusu içinde liman terminali, perakende, yeme-içme ve ofis alanlarıyla yerli-yabancı turistler ve İstanbullular için yeni bir yaşam alanı sunacak olan Galataport İstanbul projesinde, Knauf’un ürün ve sistemleri tercih edildi.

 

 

 

 

Ofislerin yer aldığı Galataport İstanbul’da kuru duvar sistemlerinde 80 dB’e kadar ses yalıtımı sağlayan ve hızlı uygulanabilme özelliğine sahip Silentboard kullanılıyor. Öte yandan yüksek değerlerde ses yalıtımı için fiber alçı teknolojisiyle üretilen selüloz katkılı Vidipan® ile yalıtımı güçlenen Galataport İstanbul’un darbe dayanımı gerektiren tüm alanları da dayanıklı hale getiriliyor. Yüksek yüzey sertliği ve yük taşıma kapasitesine sahip Diamant®’ın kullanıldığı Galataport İstanbul, İstanbulluların ve yerli-yabancı turistlerin güvenle ziyaret edebilecekleri ve çalışabilecekleri bir destinasyon halini alıyor.

Knauf pasif yangın koruma konusundaki global tecrübe ve çözümleriyle projeyi yangına karşı donanımlı hale getiriyor. Yangına dayanım süresi ve yoğunluğu arttırılmış, cam elyaf katkılı FRDF Alçıpan® ile 10 cm kalınlığında ince duvarlarda bile 120 dakikaya kadar yangın dayanımı sağlanabiliyor.     

http://www.yapi.com.tr/haberler/galataport-istanbulun-tercihi-knauf-oldu-_180356.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!