Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Gayrimenkulde Dünya Liderleri Türkiye’den

RE/MAX’in, 78 ülkedeki gayrimenkul profesyonellerini biraraya getirdiği Orlando’daki Dünya Kongresi’nde, ödül kürsüsünün en üst basamağında iki Türk yer aldı. RE/MAX 7 Tepe Ofisi’nden Hasan Can, Uluslararası Konut Kategorisi’nde birinciliği elde ederek 2009 yılında dünyanın en çok ev satan gayrimenkul profesyoneli olurken, RE/MAX Türkiye’den Ayhan

yapi.com.tr
Gayrimenkulde Dünya Liderleri Türkiye’den

RE/MAX’in 78 ülkedeki gayrimenkul profesyonellerini biraraya getirdiği Orlando’daki Dünya Kongresi’nde, ödül kürsüsünün en üst basamağında iki Türk yer aldı. RE/MAX 7 Tepe Ofisi’nden Hasan Can, Uluslararası Konut Kategorisi’nde birinciliği elde ederek 2009 yılında dünyanın en çok ev satan gayrimenkul profesyoneli olurken, RE/MAX Türkiye’den Ayhan Kaya da franchise artışında dünya birincisi oldu. Ayrıca RE/MAX Platin Ofisi’nden Figen Begiter Uluslararası Ticari Gayrimenkul kategorisinde dünya üçüncülüğünü, RE/MAX Extra’dan Gökhan Taş da, Uluslararası Konut Kategorisi’nde dünya beşinciliğini elde etti. RE/MAX Dünya Kongresi’nde, Türkiye’den 6 gayrimenkul profesyoneli daha, 2009 yılı satış başarılarıyla çeşitli kategorilerde uluslararası ödüller aldılar.

Kongre kapsamında düzenlenen ödül töreninde, dünya çapında 6 bin 700 ofiste görev yapan 94 bin gayrimenkul profesyoneli arasında 2009 yılı performansı ile öne çıkanlar sahne aldılar.

Türkiye’ye 14 ödül…

RE/MAX Plaza 2 Ofisi’nden Netsi Sadi, RE/MAX sisteminde 7 yıl üzerinde görev yaparak, bu süre içinde gayrimenkul hizmet bedeli toplam geliri 3 milyon doları aşanlara verilen Ömürboyu Başarı (Lifetime Achievement ) ödülü almaya hak kazandı. RE/MAX sistemi içinde gayrimenkul hizmet bedeli toplam geliri 1 milyon doları aşanlara verilen Hall of Fame ödülünü ise, aynı zamanda geçen yıl konut satışında dünya 5.’ncisi olan RE/MAX Extra’dan Gökhan Taş ile RE/MAX Yıldız’dan Selma Kılıçcıoğlu aldı. Gökhan Taş ayrıca, Top 10 Individuals ve CHAIRMAN'S ödülünün de sahibi oldu. Yıllık gayrimenkul hizmet bedeli geliri 250 bin ile 500 bin dolar aralığında yer alanların seçildiği Platin Kulüp’e, 2009 performanslarıyla RE/MAX Yıldız’dan Ulvi Kocailik, Nükhet Çetin Alp ve Gamze Pekel katılmaya hak kazandılar. Yıllık gayrimenkul hizmet bedeli geliri 100 bin ile 250 bin dolar aralığında olanların alındığı %100 Kulübü’ne de, RE/MAX Vega 1’den Sibel Vurtok ile Hall of Fame ödülünü de almış olan RE/MAX Yıldız’dan Selma Kılıçcıoğlu girmeye hak kazandılar.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/gayrimenkulde-dunya-liderleri-turkiyeden_79023.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!