Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Gayrimenkule Yatırım Yapan Kazanacak

Küresel ekonomik krizin etkilerinin hafiflediği 2010 başından itibaren banka kredi faizlerinin düşmesi, diğer yatırım enstrümanlarının getirilerinin düşük seyretmesi, gayrimenkul sektörünün bir kez daha gözde yatırım aracı haline gelmesini sağladı. Megapol İnşaat Pazarlama Müdürü Yasemin Avcı, grup olarak gayrimenkule yatırım yapacak olanlar için

yapi.com.tr
Gayrimenkule Yatırım Yapan Kazanacak

Küresel ekonomik krizin etkilerinin hafiflediği 2010 başından itibaren banka kredi faizlerinin düşmesi, diğer yatırım enstrümanlarının getirilerinin düşük seyretmesi, gayrimenkul sektörünün bir kez daha gözde yatırım aracı haline gelmesini sağladı. Sektördeki olumlu gelişmeler, İzmir'de de etkisini gösteriyor. Megapol İnşaat Pazarlama Müdürü Yasemin Avcı, grup olarak gayrimenkule yatırım yapacak olanlar için özel projeler hazırladıklarını belirterek, "Yatırımcı için belirleyici ve önemli olan doğru lokasyonda doğru projeyi öngörmek" dedi. İzmir için bir ilke imza atarak, İzmir'in en yüksek iş merkezi projesini hayata geçirdiklerini anlatan Avcı, "Alıcı için büyük ofis ve alanlar dezavantaj gibi görünür. Oysa, Megapol Tower'de hayata geçirdiğimiz konseptle her kurumun kendi ofis ve çalışma ihtiyaçlarına göre şekillendireceği geniş alanlar sunarak özellikle kurumsal büyük firmaların, çalışma verimliliği açısından tüm departmanları ile bir arada olabilmesine olanak sağladık" diye konuştu.

Karşıyaka Altınyol kıyısında yapımı devam eden ve her katında tek bir ofis yer alan Megapol Tower'in,  İzmir ve körfez manzarasına hakim olduğunu, gün ışığından maximum istifade sağlayan giydirmelerle çalışanları kapalı ofis ortamından kurtardıklarını ifade eden Avcı, "Farklı ve geniş  metrajlarla ofislerde bölünebilirlik özelliği ve ayrı ayrı kiralanma seçeneği sunduk. Uyguladığımız teraslı katlarla İzmir'in eşsiz güzelliğini İzmirlinin evdeki teras keyfi ve konforunu iş ortamına taşımak istedik" diye konuştu.

Çevre dostu iş merkezi

Megapol Tower'ın inşasında kullanılan tüm malzeme ve materyallerin çevre  ve doğa dostu ürünlerden seçildiğini vurgulayan Avcı, kentin en çevreci binasına imza attıklarını kaydetti. Avcı, "Çevre dostu bina demek, binaları güneş ve rüzgara göre konumlayarak ısı kayıplarını minimize etmek, doğru malzeme seçimleriyle yalıtımı artırmak, az enerji tüketen A sınıfı elektrikli ekipmanlar kullanarak, tasarımından malzeme kullanımına değin her aşamada çevreyle uyum ve sürdürülebilirlik kriterlerini gözetmek demektir. Biz bu unsurların tamamını Megapol Tower de uygulayarak tasarım aşamasında alınan önlemlerle, çevreci malzeme seçimi ve atık yönetimiyle proje sakinlerine, yüzde 40'a varan enerji, su ve ısı tasarrufu ve yüksek konforda minimum tüketim maliyeti sağladık"dedi.

Megapol Tower'ın özellikleri

Megapol Tower, yeni deprem yönetmeliğine uygun , fore kazılarla sağlamlaştırılmış zemin üzerine, yüksek kaliteli hazır beton kullanılarak, modern çelik kalıp sistemleriyle inşa ediliyor. Mimar Tatsuya Yamamoto imzasını taşıyan Megapol Tower, Haziran 2011'de teslim edilecek.

Giydirme cephe: Alüminyum kompozit levha, renkli reflekte ısıcam,
Asansörler: Frekans kontrolü, tam otomatik, yüksek hızlı asansörler
Klima & havalandırma: Split sistem klima
Kaplama malzemeleri: Taşyünü ve alçıpan asma tavan,doğal granit ve mermer, lamine parke.
Elektrik -elektronik sistemleri:
• Merkezi tv, anten, uydu yayın, kablo tv sistemi
• Jeneratör
• Sığınak
• Video intecam hizmeti
• CCTV kamera sistemi
• 24 saat güvenlik sistemi
• Yangın ve hırsız alarm sistemi
• Fotoselli giriş kapıları.
• Kimlik kontrolü ID elektronik kart geçişli otomatik giriş

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/gayrimenkule-yatirim-yapan-kazanacak_78539.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!