Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Genç Ahşap Koruma Sistemleri Ürünleri İMOB'daydı

GENÇ, 7. İstanbul Mobilya Fuarı (İMOB)’na katıldı. Ana fuayede yer alan GENÇ Ahşap Koruma Sistemleri, fuarda, UV boya ve vernik, su bazlı boya ve vernik, PU (poliüretan) boya ve vernik, akrilik boya ve vernik ürün gruplarını tanıttı.

yapi.com.tr
Genç Ahşap Koruma Sistemleri Ürünleri İMOB'daydı

STRONG>GENÇ, 7. İstanbul Mobilya Fuarı'na (İMOB) katıldı. Ana fuayede yer alan GENÇ Ahşap Koruma Sistemleri, fuarda, UV boya ve vernik, su bazlı boya ve vernik, PU (poliüretan) boya ve vernik, akrilik boya ve vernik ürün gruplarını tanıttı. İnsan ve çevre sağlığına duyarlı, kokusuz ve nefes alma özellikleriyle 'su bazlı mobilya boya ve vernik' ürünleri ile doğanın tüm renklerini üretebilen renklendirme sistemi 'tinting teknolojisi' de GENÇ Ahşap Koruma Sistemleri’nin ülkemize kazandırdığı yenilikler arasında yer alıyor.
 
Kayalar Kimya Genel Müdür Yardımcısı Tolga Kayalar, fuarın sektörün canlanması ve Türkiye'nin rekabet gücünün vurgulanması açısından çok önemli olduğunu belirterek, ürün çeşidi ve kalitesini talebe göre şekillendirdiklerini ve ihracat potansiyeli açısından kendileri için önemli bağlantılar kurduklarını söyledi.

"Çalışmalarımızı ar-ge’ye odakladık"

Türkiye mobilya boya ve vernik sektörünün, mobilya sanayinin artan kalite ve markalaşma ihtiyacına paralel ürün ve üretim teknolojisine yatırımlar yaparak Avrupa standartlarına yaklaştığına değinen Tolga Kayalar, "Her geçen gün atölye büyüklüğünde markasız ürün yapan firmalar, yerlerini orta ve büyük çaplı fabrikalara bırakıyor. Bu da markalaşma sürecinde olan mobilya firmalarının teknoloji ve makine yatırımlarına giderek ürün kalitelerini arttırma ihtiyacını doğurmuştur. Biz mobilya boya ve vernik üreticileri olarak; bu gelişmeye öncü olmaya, hem yeni ürün geliştirme faaliyetlerimizi arttırmak için araştırma geliştirmeye önem vermeye, hem de ürün satıcısı olmaktan çıkıp bir danışman firma gibi çalışmaya başladık. İtalya, İspanya gibi mobilya boya pazarının çok gelişmiş olduğu pazarlarda bizdeki gibi fiyat rekabetinin olmadığını görüyoruz. Bunun da en büyük sebebi boyayı satanla kullanan kesimin eğitimli ve ürünlerin fayda – fiyat dengesini çok iyi bilmeleridir. Bizim de amacımız verdiğimiz eğitimlerle bu bilinci arttırarak sektör oyuncularının katma değer yaratarak ar-ge’ ye pay ayırmalarını sağlamak, dolayısıyla mobilya sanayine farklılık yaratacak ürünleri sunmaktır" diye konuştu.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/genc-ahsap-koruma-sistemleri-urunleri-imobdaydi_85620.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!