Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

"Gericilere Ayıracak Vaktim Yok"

Yıldız Sarayı Büyük Mabeyn’deki restorasyon törenine katılan Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, bir gazetecinin, "Toplumsal tepkiye rağmen Atatürk Kültür Merkezi’nin (AKM) yıkımı konusunda kararlı mısınız?" sorusuna sinirlendi.

Hürriyet Gazetesi/Aslı Sözbilirıldız Sarayı Büyük Mabeyn’deki restorasyon törenine katılan Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, bir gazetecinin, "Toplumsal tepkiye rağmen Atatürk Kültür Merkezi’nin (AKM) yıkımı konusunda kararlı mısınız?" sorusuna sinirlendi.

Atilla Koç, "Ben başkalarının benim hakkımdaki önyargılarının tedavisini yapacak bir doktor değilim. Ama ben ne olduğumu, ne yapmak istediğimi gayet iyi anlatıyorum. Anlayanlar anlıyor ve onun için de gayet memnunum, şevk içindeyim. Ha, anlamayanlar olursa ne yapayım?" karşılığını verdi. Koç, AKM için yerli ve yabancı mimarların katılacağı proje yarışmasıyla, bugünün ve yarının ihtiyaçlarını karşılayacak bir merkez kurmak istediklerini belirterek, "Onun için toplumsal tepki lafları kulağımın birisinden giriyor, diğerinden çıkıyor. Neyin tepkisi? Çok açık ve net, bir şey yaptırmamak isteyen gericilere ayıracak vaktim yoktur" diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gericilere-ayiracak-vaktim-yok_51894.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!