Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Dedemli'ye Yeni Yerleşke
BÖLÜM SPONSORU

Göğüş Yapı, AB Kalite Zirvesi'nden Ödülle Döndü

Göğüş Holding iştiraklerinden olan ve Türkiye’de gayrimenkul sektöründe önemli projelere imza atan Göğüş Yapı, Ankara Vadisi’nde gerçekleştirdiği 'Trend Residence Çankaya' projesi ile, Belçika’nın başkenti Brüksel’de düzenlenen II. Uluslararası Avrupa Birliği Kalite Zirvesi’nde 'Kalite Ödülü'ne layık görüldü.

yapi.com.tr
Göğüş Yapı, AB Kalite Zirvesi'nden Ödülle Döndü

STRONG>Göğüş Holding iştiraklerinden olan ve Türkiye’de gayrimenkul sektöründe önemli projelere imza atan Göğüş Yapı, Belçika’nın başkenti Brüksel’de düzenlenen II. Uluslararası Avrupa Birliği Kalite Zirvesi’nde 'Kalite Ödülü'ne layık görüldü.

Türkiye’nin ve AB ülkelerinin önde gelen şirket yöneticileri ile bürokratlarının, kalitenin ve inovasyonun öneminin artırılmasına ilişkin görüşlerini paylaştıkları zirvede Göğüş Yapı, Ankara Vadisi’nde gerçekleştirdiği 'Trend Residence Çankaya' projesi ile 'Kalite Ödülü'nün sahibi oldu. Göğüş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş ödülünü, AB Türkiye Daimi Temsilci Yardımcısı Ömer Faruk Doğan'ın elinden aldı.Dünya standartlarında kalite anlayışı

Kerem Göğüş, ödül töreninde yaptığı konuşmada Türk sanayisinin dünyada söz sahibi olabilmesi için; kalite ve inovasyonun artırılması gerektiğini vurguladı. Kalite ve inovasyonun, yenilik üretebilme kabiliyetinin yanında, yeniliğin hangi hızda üretildiğine de bağlı olduğunu söyleyen Göğüş, “Çünkü günümüzün yoğun rekabetçi ortamında kalıcı olmak ve hem sürdürülebilir hem de kârlı büyümeyi sağlayabilmek kaliteden geçmektedir” dedi.

Kerem Göğüş, yapı sektöründe sahip oldukları tecrübe ve konut projelerinde kalite standartlarını dünya seviyesine taşıyan bakış açısı ile önemli başarılar kazandıklarına dikkat çekti. Ev sahiplerine üst düzey hizmetler sunan Classplus hizmeti ve Mutlu Müşteri Ailesi uygulaması ile ödüle değer görülmelerinden dolayı mutlu olduklarını belirten Göğüş, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“İnsanın en değer verdiği şeylerin başında evi gelir. Günümüzün globalleşen dünyasında 'ev' kavramının sınırları, ulusal ve bölgesel sınırların çok dışına taştı. Dolayısıyla kalite anlayışımızı İstanbul ve Bodrum’a da taşıyacağız. Trend Residence’ları İstanbul’un önemli noktalarında, içinde butik oteller ve alışveriş merkezleri olan projeler olarak hayata geçirmeye devam edeceğiz.”Kerem Göğüş, konuşmasının ardından Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşar Yardımcısı Ziya Altunyaldız’dan plaket aldı.


http://www.yapi.com.tr/haberler/gogus-yapi-ab-kalite-zirvesinden-odulle-dondu_80433.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!