Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Gökçek’ten Lunapark Açıklaması

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin son toplantısında, Çayyolu’na lunapark ve eğlence alanı oluşturulmasına ilişkin alınan karar üzerine Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın yaptığı açıklamaları değerlendirdi. Gökçek, Yenimahalle Belediyesi’nin alanda herhangi bir uygulama yapması durumunda

Hürriyet ANKARA
1 Gökçek’ten Lunapark Açıklaması

STRONG>Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin son toplantısında, Çayyolu’na lunapark ve eğlence alanı oluşturulmasına ilişkin alınan karar üzerine Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın yaptığı açıklamaları değerlendirdi. Fethi Yaşar’ın, “Oraya kent meydanı yapılmasına” dair ifadesini eleştiren Başkan Gökçek, “Bazıları belediye başkanı olmuşlar ama hala kanunları öğrenememişler” dedi.

Büyükşehir Belediye Kanunu’na göre meydan yapma yetkisinin Büyükşehir Belediyesi’nde olduğunu kaydeden Başkan Gökçek, şunları söyledi:

“Bazıları belediye başkanı olmuşlar ama hala kanunları öğrenememişler. ‘Ben buraya meydan yapacağım’ diyor. Meydan yapma yetkisi Büyükşehir Belediye Kanunu’na göre, kime ait? Büyükşehir Belediyesi’ne. O halde bu arkadaşımız kanunu bilmiyor, öğrenecek. Yeni belediye başkanı olduğu için bunları öğrenecek.”

Başkan Gökçek, Yenimahalle Belediyesi’nin alanda herhangi bir uygulama yapması durumunda ise derhal müdahale edileceğini ve yasal yollara başvuracaklarını kaydetti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gokcekten-lunapark-aciklamasi_75071.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Ankara'da rezil edilecek bir süre yer var, çayyolundan vazgeçmeli. Çünkü semtteki insanlar buna her şekilde engel olacaktır. Kızılayın çukurlarını kapatsın, bitmeyen metrosunu yapsın. Çayyolunun lunaparka ihtiyacı yok YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!