Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Yeni GRAPHISOFT BIMx’i App...

Graphisoft ArchiCAD® 13 Tanıtım Günleri

ArchiCAD® bayisi Pupa Bilişim, ArchiCAD® 13'ü düzenleyeceği bir dizi tanıtım etkinliğiyle kullanıcıların beğenisine sunacak. 28 Ocak Perşembe günü İstinye Park'ta gerçekleştirilecek etkinliği, 04 Şubat Perşembe günü Caddebostan'da ve 11 Şubat Perşembe günü yine İstinye Park'ta yapılacak diğer tanıtım günleri izleyecek.

yapi.com.tr
Graphisoft ArchiCAD® 13 Tanıtım Günleri

ArchiCAD® bayisi Pupa Bilişim, ArchiCAD® 13'ü düzenleyeceği bir dizi tanıtım etkinliğiyle kullanıcıların beğenisine sunacak. 28 Ocak Perşembe günü İstinye Park'ta gerçekleştirilecek etkinliği, 04 Şubat Perşembe günü Caddebostan'da ve 11 Şubat Perşembe günü yine İstinye Park'ta yapılacak diğer tanıtım günleri izleyecek. ArchiCAD®, kullanıcılarının tasarıma odaklanma, revizyonları yönetme, tasarım alternatiflerini değerlendirme, işbirliği yapma ve koordine etme konularında daha başarılı olmalarına olanak sunmayı hedefliyor.

Graphisoft - ArchiCAD Pazarlama ve Satış Sorumlusu Betül Akkaya, ArchiCAD 13'ün endüstride ilk defa hem ofis içinde hem de internette erişim haklarının talebe göre yönetimi ve her boyutta ekipler için projelere talebe göre erişim için Graphisoft BIM Server™'ı sunduğunu söyledi. ArchiCAD 13'ün işbirliğine dayalı ortamı sayesinde sürücü senkronizasyonu için uzun süreler bekleme sorunun artık geçmişte kaldığını belirten Akkaya, "Delta Server teknolojimiz ağ trafiğini önemli ölçüde azaltarak, ekip üyelerinin gerçek zamanlı olarak BIM modelleri üzerinde ortaklaşa çalışabilmesini sağlıyor. Aynı teknoloji BIM projelerine dünyanın her yerinden standart internet bağlantıları aracılığıyla erişilebilmesini sağlıyor" şeklinde konuştu

Akkaya, BIM Server'in sağlam sistem yapısının BIM projesinin bütünlüğünü garanti altına aldığını vurguladı ve şöyle devam etti:

"Projenin ağdaki bütünlüğünü korumak için işyerlerinin arızalarından kaynaklanan tüm veri hataları engellenir. ArchiCAD 13'ün yeni Teamwork (Ekip Çalışması) talebe göre erişim ve sürücü seviyesinde çakışma yönetimi ile 2D iş akışlarının esnekliğini model tabanlı dünyanın koordinasyon gücü ile birleştirir. Şirketler, dinamik ve merkezi olarak kontrol edilebilen tasarım iş akışları ile iş güçlerinden çok daha verimli bir şekilde faydalanabilirler. Ayrıca ArchiCAD 12'de çok işlemci desteği sunulduktan sonra atılacak doğal bir adım olarak, ArchiCAD'in en son sürümü yerel 64-bit desteği ile Windows'larda mevcuttur".

Tanıtım günleri hakkında detaylı bilgi almak için: betul.akkaya@pupabilisim.com.tr ya da (0216) 445 53 60

http://www.yapi.com.tr/haberler/graphisoft-archicad-13-tanitim-gunleri_75954.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!