Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

GYODER Gelişen Kentler Zirvesi’ne Sponsorlardan Destek

Gelişen kentlerdeki yatırım fırsatlarını sektör temsilcilerine aktarmak ve kentlerin sesini ulusal ve uluslararası tüm gayrimenkul yatırımcılarına duyurmak amacıyla düzenlenen Gelişen Kentler Zirvesi’nin markaları açısından fayda sağlayacağına inanan sektörün ve medyanın birçok güçlü firması, zirvede çeşitli sponsorluklar üstlenerek GYODER’e

yapi.com.tr
GYODER Gelişen Kentler Zirvesi’ne Sponsorlardan Destek

STRONG>Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği'nin (GYODER) 7-8 Ocak 2010’da Bursa’da düzenleyeceği Gelişen Kentler Zirvesi, güçlü sponsorların desteğiyle gerçekleştiriyor. Gelişen kentlerdeki yatırım fırsatlarını sektör temsilcilerine aktarmak ve kentlerin sesini ulusal ve uluslararası tüm gayrimenkul yatırımcılarına duyurmak amacıyla düzenlenen Gelişen Kentler Zirvesi’nin markaları açısından fayda sağlayacağına inanan sektörün ve medyanın birçok güçlü firması, zirvede çeşitli sponsorluklar üstlenerek GYODER’e destek oluyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen Gelişen Kentler Zirvesi’nde TOKİ ve Sermaye Piyasası Kurulu’nun destekleri de bulunuyor.

Eroğlu Yapı, Koray İnşaat ve Torunlar GYO’nun ana sponsor olduğu Gelişen Kentler Zirvesi’ne İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, TSKB Gayrimenkul Değerleme ve Y&Y Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sponsor olurken, Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı da katkıda bulunuyor. Dünya Grubu’nun destek verdiği Gelişen Kentler Zirvesi’nin basın sponsorluğunu GMTR Gayrimenkul Türkiye, Hürriyet Emlak ve Kobilife, iletişim sponsorluğunu KB Savills üstleniyor.

"Gayrimenkul yatırımlarının tüm Anadolu’ya yayılmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlediğimiz Gelişen Kentler Zirvesi’nde güçlü iş ortaklarımızın ve sponsorlarımızın desteğini almaktan memnuniyet duyuyoruz" diyen GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Tanes, "Gelişen Kentler Zirvesi’nin sponsor firmaların markalarına da büyük değer katacağına inanıyoruz. Türkiye ve gelişen kentler için önemli olacağına inandığımız Gelişen Kentler Zirvesi’nde yanımızda olan ve bize destek veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/gyoder-gelisen-kentler-zirvesine-sponsorlardan-destek_75537.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!