Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

HANNOVER MESSE 2011’in Partner Ülkesi Fransa

Fransa, HANNOVER MESSE 2011’de resmi partner ülke olarak seçildi. Fransız katılımcılar, bu yıl 'sürdürülebilir büyüme için inovasyon' sloganıyla enerji sektörü, sürdürülebilir mobilite ve enerji verimliliği konularına odaklanacaklar.

yapi.com.tr
HANNOVER MESSE 2011’in Partner Ülkesi Fransa

Fransa, HANNOVER MESSE 2011’de resmi partner ülke olarak seçildi. Fransız katılımcılar, bu yıl 'sürdürülebilir büyüme için inovasyon' sloganıyla enerji sektörü, sürdürülebilir mobilite ve enerji verimliliği konularına odaklanacaklar. Deutsche Messe yönetim kurulu başkanı Dr. Wolfram von Fritsch, Hannover’de verdiği demeçte, “Fransa’nın partner ülke olması, gelecek yıl HANNOVER MESSE’ye büyük yararlar sağlayacak. Endüstri ülkesi Fransa, HANNOVER MESSE katılımcılarının büyük çoğunluğunun en önemli hedef pazarlarından biri durumunda” şeklinde kouştu.
 
Fransa, dünyanın birçok ülkesinden Hannover’e gelen HANNOVER MESSE katılımcılarına, Avrupalı önemli bir endüstri ülkesi olarak güçlü yanlarını ve sahip olduğu potansiyeli sergileme imkânını yakalayacak. Etkinlikte özellikle Fransa’nın, Avrupa çapında yeni ve sürdürülebilir büyüme konusunda inovatif fikirler ve teknolojiler üreten trend belirleyici önemli bir ülke olduğunun altı çizilecek. Von Fritsch, bu konudaki düşüncelerini ise, “Partner ülke sunumunun, Fransa ve Almanya arasında hâlihazırda mevcut güçlü iş ilişkileri ve ekonomik bağları daha da güçlendireceğinden eminiz” şeklinde özetledi.

Fransa, HANNOVER MESSE 2011’in partner ülkesi olarak geçmişte İtalya (2010), Kore (2009), Japonya (2008), Türkiye (2007), Hindistan (2006) ve Rusya (2005) gibi ülkelerin dahil olduğu etkileyici bir listeye ismini yazdırıyor. Geçmişte HANNOVER MESSE’de partner ülke olan ülkelerin, bu katılımları sonrasında milyarlarca Euro hacminde sipariş hacmi ve iş fırsatları elde ettiği ifade ediliyor.

2001 partner ülke sunumu¸ bir Fransız uluslararası iş ve ticaret geliştirme ajansı olan UBIFRANCE tarafından düzenlenecek. UBIFRANCE, Fransız firmalarının tanıtımı ve HANNOVER MESSE gibi etkinliklerde Fransız katılımcıların desteklenmesi gibi konularda köklü bir geçmişe ve başarılara sahip.

2009 yılında HANNOVER MESSE’de 62 ülkeden toplam 6 bin 297 katılımcı, ürünlerini toplam net 234 bin 755 m2’lik bir alanda sergilemişlerdi. Fransa, Messe’de 2009 yılında 115 katılımcı ile temsil edilmişti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hannover-messe-2011in-partner-ulkesi-fransa_82226.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!