Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Hansgrohe'den Merkezi İstanbul'da Olacak Yeni Satış Ağı

Batarya ve duş üreticisi Hansgrohe SE, Türkiye'de kendisine ait İstanbul merkezli bir satış ağı kuracağını açıkladı. Genel müdürlüğünü Albert Emlek’in yapacağı şirketin yönetim kurulu üyeleri ise Udo Kraus ve Bens Ezhuthanavayalil olacak.

yapi.com.tr
Hansgrohe'den Merkezi İstanbul'da Olacak Yeni Satış Ağı Bens Ezhuthanavayalil, Albert Emlek ve Udo Kraus

Hansgrohe’nin yirmi yılı aşkın bir süredir Türkiye'de ithalatçılarla temsil edildiğini belirten Hansgrohe CEO’su Siegfried Gaensslen, "Son yıllarda buradaki pazar, konut inşaatındaki patlama nedeniyle çok gelişti. Bunu fark ettik ve ortaklarımızla birlikte Hansgrohe'yi lider Alman premium markası sıfatıyla pazara entegre etmeyi başardık. Bu şekilde Türk pazarının ve komşu bölgelerin büyük gelişme potansiyelinden kendi ekibimizle yararlanabilmek için gereken temelleri attık" dedi.

İstanbul, tüm dünyada 42. merkez ofis oldu

İstanbul merkezli yeni 'Hansgrohe Armatür Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin kurulmasıyla birlikte firmanın kendisine ait temsilciliklerinin bulunduğu ülke sayısı da 42'ye çıktı. Şirket, şu anda toplam cirosunun yaklaşık yüzde 80'inini ihracattan elde ediyor.

Komşu pazarlar için başlangıç noktası

Türkiye, geçtiğimiz birkaç yılda Hansgrohe SE için en büyük ve en önemli ihracat pazarı haline geldi. "Türk müşterilerimiz belirgin şekilde kalite bilincine sahipler, dizayn ve fonksiyonelliğe son derece önem veriyorlar" diyen Türkiye Genel Müdürü Albert Emlek, bu nedenle çok daha erken zamanlarda sistemli bir şekilde pazarı kurmaya ve yatırım yapmaya başladıklarını vurguladı. Emlek, "Tüm ülkeye yayılmış satış ve servis ağımızla müşterilerimize çok yakınız ve banyo planlamasında ve tasarım aşamasında bireysel isteklerini en iyi şekilde gerçekleştirebiliyoruz" diye konuştu.

Hansgrohe'nin yeni şirketinin Avrasya bölgesindeki komşu pazarlara giriş için de bir başlangıç noktası olduğunun altını çizen Emlek, "Türkiye ile komşu ülkeler arasında kısmen tarihi olan güçlü ve gelişmiş ekonomik ilişkilerimiz var ve biz bundan yararlanmak istiyoruz" dedi.

112 yıllık başarı hikayesi Türkiye’de devam edecek

1901’de kurulan ve her zaman sektörün öncü ve yenilikçi oyuncusu olan banyo ve sıhhi tesisat uzmanı Hansgrohe, Türkiye’deki ürün ve hizmet sunumunu distribütörlük sisteminden yerleşik kurumsal sisteme taşıdı. Yüksek hizmet kalitesini daha yukarı taşımak ve günden güne gelişerek başarı grafiğini yükseltmek adına 'Hansgrohe Türkiye' yapılanmasını oluşturdu. Bu yapılanma sayesinde Türkiye bir nevi merkez üs konumuna gelerek çevre ülkelerle köprü görevi görecek ve yayılım politikasında önemli bir misyon yüklenecek. 'Hansgrohe Türkiye' yapılanmasıyla Türkiye'deki pozisyonunu güçlendirmeyi ve önümüzdeki yıllarda ülkedeki iş hacminin büyümesi hedefleniyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hansgroheden-merkezi-istanbulda-olacak-yeni-satis-agi_114749.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Newlux PC Modüler Paneller

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!