Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

İnşaat Firma Haberleri

FİRMALARIN ATILIMLARINA ŞAHİT OLUN!

İnşaat ve yapı alanında faaliyet gösteren firmaların kurumsal çalışmalarını ve projelerini yakından takip etmek için doğru bir adres olan sitemiz, sizlere doğru tarafsız ve basın ve yayıncılık haklarına rivayet ederek haberler oluşturmaktadır. ...

FİRMALARIN STRATEJİLERİ, PROJELERİ VE ATAKLARI

Firmalar tarafından şirket içi stratejiler, gelişmeler ve haberleri takip etmeniz İnşaat alanındaki yapacağınız işlemlere de değer katarak doğrudan etkileyecektir. Firmalara ait gelişmelerin yer aldığı inşaat firma haberleri bölümünde, sektörün öncü firmalarının, çalışanlarının ve projelerin detaylarına daha rahat ulaşabilme imkânı da bulacaksınız.

Projelerin başlangıç aşamasından satışa sunulması, değer kazandırma sürecinden her adımına kadar haber sahibi olacağınız bölümde aynı zamanda firmaların düzenlediği organizasyonları da takip etme fırsatı bulabilir sizin için bir avantaja dönüştürebilirsiniz.

SADECE ÜRETİCİ DEĞİL TÜKETİCİ DE TAKİP ETMELİ

İnşaat firma haberleri sadece üretici inşaat firmaları tarafından sektörün takibi adına değil, son kullanıcı olan yatırımcı bireylerin de takibinde olmalıdır. Yapım sürecinde, satışa hazır olan tüm projelerin multimedya tabanlı görsellerine de ulaşabileceğiniz sitemizde gelişmeleri an ve an takip etme imkânı bulabiliyorsunuz.

Sektörün öncü firmalarının yer aldığı haber bülteninde aynı zamanda gerçekleşen ihalelerin tarih, yer, zaman ve şartları hakkında da bilgi almanız mümkündür. Kurumsal firmaların inşaat alanındaki yatırım ve haberlerinden anında haberdar olmak için yapi.com.tr portalından ayrılmayın.

Schüco Bodrum Showroom’u Açıldı

Kentsel Dönüşüm - Schüco Bodrum Showroom’u Açıldı

2014 yılından bu yana Venedik Mimarlık Bienali Türkiye Pavyonu’nun eş sponsoru olan Schüco, Türkiye’de ki 4. Showroom’unu Bodrum’da açtı. »

Beyaz Peli-DK İç Mekân Kapıları

Kentsel Dönüşüm - Beyaz Peli-DK İç Mekân Kapıları

Peli-DK Koleksiyonları’nda yer alan “Valera”, “Pyramid”, “Frame White”, “Gold White" ve “Sword White” adındaki beyaz kapılar seçkin ve şık tasarımlarıyla yaşam alanlarına farklı bir anlayış getiriyor. »

Renkleri Mekâna Yansıtan VitrA PRO Color

Kentsel Dönüşüm - Renkleri Mekâna Yansıtan VitrA PRO Color

VitrA PRO Color, evlerden havuz ve alışveriş merkezlerine, zemin ve duvarlardan dış cepheye, farklı kullanım alanları sunuyor. »

Kastamonu Entegre’nin Yeni Showroomu İnegöl’de Açıldı

Kentsel Dönüşüm - Kastamonu Entegre’nin Yeni Showroomu İnegöl’de Açıldı

Ağaç bazlı panel sektörünün global markası Kastamonu Entegre, yurt içinde açtığı showroomlara bir yenisini daha ekledi. »

Kimya Sektörünün En Başarılı Ar-Ge Merkezi 4’üncü kez DYO'nun

20-21 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen 6’ncı Ar-Ge Merkezleri Zirvesi’nde Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO, Kimya Sektörünün En Başarılı Ar-Ge Merkezi ödülünün sahibi oldu. »

Kastamonu Entegre Gruppo Trombini'yi Bünyesine Kattı

Kentsel Dönüşüm - Kastamonu Entegre Gruppo Trombini'yi Bünyesine Kattı

2017 yılında İtalya’nın üçüncü büyük yonga levha üreticisi olan Gruppo Trombini’yi satın alan Kastamonu Entegre, yapılacak modernizasyon ve bakım çalışmalarından sonra faaliyete geçirmeye hazırlanıyor. »

Kastamonu Entegre Yeni Ofisine Taşındı

Kentsel Dönüşüm - Kastamonu Entegre Yeni Ofisine Taşındı

Ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre’nin merkez ofisi İstanbul Üsküdar’daki yeni adresine taşındı. Yeni ofis, şirketin vizyonunu yansıtan standartlar ile modern mimariyi bir arada sunarak çalışanlara keyifli ve fonksiyonel... »

Mono Electric’in Yerli Üretim Üssü

Kentsel Dönüşüm - Mono Electric’in Yerli Üretim Üssü

Mono Electric, ekonomik segmentten başlayarak lüks segmente kadar uzanan 4 değişik ürün grubu ve 8 farklı seride üretim gerçekleştiriyor. 5 yıl içerisinde de tamamen yerli otomasyonla üretim yapmayı hedefleyen firma, Hadımköy’deki son modern... »

DYO'dan Ahşap, Metal Yüzeyler ve Duvarlarda Su Bazlı Ortak Çözüm

Kentsel Dönüşüm - DYO'dan Ahşap, Metal Yüzeyler ve Duvarlarda Su Bazlı Ortak Çözüm

DYO ailesine en son katılan ürün olan ve ahşap, metal yüzeylerin yanısıra duvarlarda da kullanılan Hidrolux, sentetik boyaların gösterdiği performansın üzerine eklenen özellikleri ile pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. »

Kaindl'den İki Yeni Ürün: Üçü Bir Arada ve Eskitme Derz

Kentsel Dönüşüm - Kaindl'den İki Yeni Ürün: Üçü Bir Arada ve Eskitme Derz

Avrupa’nın önde gelen parke üreticilerinden Kaindl piyasaya sunduğu iki yeni ürünle pazardaki yenilikçi konumunu pekiştiriyor. »

Konut ve Ofisler Android İşletim Sistemli Ekranlarla 'Akıllanıyor'

Kentsel Dönüşüm - Konut ve Ofisler Android İşletim Sistemli Ekranlarla 'Akıllanıyor'

Akıllı telefon ve tabletlerde sıklıkla kullanılan Android işletim sistemi, dokunmatik ekranlı iç paneller ile şimdi de yaşam alanlarına taşınıyor. 2N markası tarafından geliştirilen ve ülkemizde Bircom tarafından satışa sunulan Android Tabanlı... »

EKOS'tan Renkli Binalar için Renkli Tuğlalar

Kentsel Dönüşüm - EKOS'tan Renkli Binalar için Renkli Tuğlalar

EKOS Klinker Tuğla’nın özel maksat kaplamalar kategorisinde yer alan restorasyon tuğlaları ve çubuk tuğlaları ile binalar farklı bir kimliğe bürünüyor. »

Wilo-Hi Serisi ile daha Yüksek Perforsmanlı Foseptik Tahliye Çözümü
Kentsel Dönüşüm - Wilo-Hi Serisi ile daha Yüksek Perforsmanlı Foseptik Tahliye Çözümü

Kanalizasyon seviyesinin altında kalan bodrum katlarındaki WC, duş, lavabo ve çamaşır ve bulaşık makinalarının atıksuyunu uzaklaştırmada kullanılan foseptik tahliye cihazlarına bir yenisi daha eklendi. Wilo’nun 2015 yılında satışa çıkaracağı yeni... »

Vestel Officeboard ile Sunum Yapmak daha Kolay
Kentsel Dönüşüm - Vestel Officeboard ile Sunum Yapmak daha Kolay

Vestel’in kurumlara projektör, projeksiyon perdesi ve bilgisayar fonksiyonlarının bileşimiyle dijital çözümler sunan ürünü Officeboard, ofisleri teknolojinin en son imkanlarıyla buluşturuyor. »

Pendik için Polisan ile Anlaşan DAP Yapı 1,5 Milyar TL’lik Yatırım Yapacak
Kentsel Dönüşüm - Pendik için Polisan ile Anlaşan DAP Yapı 1,5 Milyar TL’lik Yatırım Yapacak

DAP Yapı, mülkiyeti Polisan Holding AŞ iştiraki Polisan Yapı'da olan Pendik'teki konut ve ticari imarlı takribi 175 bin metrekare arazinin kat karşılığı inşaatı için anlaşmaya vardı. İçinde üniversite yer alması planlanan ilk konut projesi için geri... »

Schneider Electric’te Kamu ve Stratejik İlişkiler için Yeni Direktör
Kentsel Dönüşüm - Schneider Electric’te Kamu ve Stratejik İlişkiler için Yeni Direktör

Schneider Electric’te uzun yıllardır önemli sorumluluklar üstlenen Cihan Karamık, 'Kamu ve Stratejik İlişkiler Direktörlüğü' görevine getirildi. »

Bosch BM Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni İmzaladı
Kentsel Dönüşüm - Bosch BM Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni İmzaladı

Bosch San. ve Tic. AŞ, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için sorumlu bir vatandaş olarak iş dünyasında ortak bir kalkınma kültürü oluşturmayı amaçlayan Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni (United Nations Global... »

ERA Türkiye'ye Yeni Logo
Kentsel Dönüşüm - ERA Türkiye'ye Yeni Logo

ERA ABD’de 2014 yılı itibari ile başlayan değişim, diğer ülkelerde devam ediyor. Dinamik, yenilikçi, modern, enerjik ve yeni nesil bir marka algısı ile ERA markasını geleceğe taşımayı hedefleyen ERA Türkiye de logo değişimine gitti. »

Eskidji En Başarılı Ofislerini Ödüllendirdi
Kentsel Dönüşüm - Eskidji En Başarılı Ofislerini Ödüllendirdi

Eskidji Gayrimenkul 2014 yılının en başarılı ofislerini ödüllendirdi. Geçmiş yıllarda 8 gayrimenkul ödülüne layık görülen Ankara Bölge Ortağı Köksal Ünal, bu yıl da ödülleri topladı. »

Danfoss’ta Atama
Kentsel Dönüşüm - Danfoss’ta Atama

Danimarka’nın en büyük sanayi kuruluşu Danfoss’un Isıtma Çözümleri Türkiye Direktörü Yaşar Hüseyin Şan, geçtiğimiz günlerde yeni atama kararı ile Danfoss AS’nin Uluslararası Satış Geliştirme Direktörlüğü görevine getirildi. »

Akçansa’nın 2014 Satış Geliri 1,4 Milyar TL
Kentsel Dönüşüm - Akçansa’nın 2014 Satış Geliri 1,4 Milyar TL

Akçansa'nın 2014 yılındaki cirosu 1,4 milyar TL, dönem kârı ise 250,3 milyon TL olarak gerçekleşti. »

49 Saat Kesintisiz 19 bin 624 Metreküp Beton Döktüler
Kentsel Dönüşüm - 49 Saat Kesintisiz 19 bin 624 Metreküp Beton Döktüler

Rönesans İnşaat, Saint Petersburg’da yapımını üstlendiği gökdelenin temel döşemesinin 19 bin 624 metreküplük beton dökümünü kesintisiz 49 saatte tamamladı. Böylece bu alandaki dünya rekorunu 3 bin metreküp farkla aştı. »

Toto ve Keramag Kids Unicera'da Görücüye Çıktı
Kentsel Dönüşüm - Toto ve Keramag Kids Unicera'da Görücüye Çıktı

Japon devi Toto ve Almanya’nın köklü markalarından Keramag’a ait 4Bambini çocuk ürünlerinin lansmanı, Unicera Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda gerçekleştirildi. »

EasyStone; Doğal Taşın Toz Hali
Kentsel Dönüşüm - EasyStone; Doğal Taşın Toz Hali

Doğal taşın toz haline getirilmiş şekli olarak sektöre sunulan EasyStone, iç ve dış cephelerin haricinde ahşap, cam ve fayans üzerinde uygulanabilirliği ile de benzersiz bir ürün olma iddiasını taşıyor. Ürün, ilk taş sıva olma özelliği ile de dikkat... »

Fili Grad’ın Çözüm Ortaklarından Biri de AE Arma-Elektropanç
Kentsel Dönüşüm - Fili Grad’ın Çözüm Ortaklarından Biri de AE Arma-Elektropanç

Teknik müteahhitlik şirketi AE Arma-Elektropanç, Moskova’da yükselecek Fili Grad projesinin ikinci etabının iş ortaklarından biri oldu. »

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!