Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Hekim Holding'in 20. Yıl Coşkusu

Hekim Holding'in lokomotif şirketi Prefabrik Yapı A.Ş., 20. kuruluş yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladı. 1989 yılında kurulan hazır yapı sektörünün devi Prefabrik Yapı A.Ş.'nin kutlamalarına yaklaşık 250 dolayında holding üst düzey personeli katıldı.

yapi.com.tr
1 Hekim Holding'in 20. Yıl Coşkusu

Hekim Holding'in lokomotif şirketi Prefabrik Yapı A.Ş., 20. kuruluş yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladı. 1989 yılında kurulan hazır yapı sektörünün devi Prefabrik Yapı A.Ş.'nin kutlamalarına yaklaşık 250 dolayında holding üst düzey personeli katıldı.

Kutlamada açılış konuşmasını Prefabrik Yapı A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Özlem Oğuzoğlu yaptı. Oğuzoğlu konuşmasında, Hekim Holding’in hazır yapı sektöründe bir çok entegre tesisi ile kendi malzemesini üreten, teknoloji, tesis, üretim, yüksek kapasite ve geniş ürün yelpazesine sahip dünyanın sayılı kuruluşlarından birisi olduğunu söyleyerek, teknoloji lideri olma vasıflarıyla birçok ilke imza attığını vurguladı. Kaynaksız Yapım Teknolojisi ve Fibercement (doğal lifli çimento levha) Teknolojilerini bunlara örnek olarak gösterdi. 1989’dan günümüze 50’den fazla ülkeye ihracat yapmakta olduklarını, yerli ve yabancı binlerce müşterilerine hizmet etmekten onur ve gurur duyduklarını belirtti.

Hemen ardından Hekim Holding’in başarı öyküsünü anlatan multivizyon gösterisi büyük bir ilgiyle izlendi.

Oğuzoğlu, Hekim Holding kurucuları Öner Hekim ve Ünal Nafiz Hekim’in kazandıklarını milleti ve çalışanları ile paylaşmaktan mutluluk ve onur duyduğuklarını ifade ederek, özellikle İstanbul ve Giresun illerinde gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerinden bahsetti. Konuşmasının sonunda, yapılan bu hizmetler karşılığında Cumhurbaşkanı, Başbakan ve TBMM tarafından Öner Hekim’e layık görülen ödüllerin görüntülerini katılımcılar ile paylaştı.Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim ise konuşmasına, 26 yıllık iş tecrübesinin ilk meyvesi olan Prefabrik Yapı A.Ş.’nin kuruluş hikayesine 2 kaynak makinesi ve 140 m2 atölye ile başladıklarını ve bugün 11 şirket ile kocaman bir aile olduklarını ifade ederek başladı ve şöyle devam etti: "Bu başarıda hepinizin katkısı var. Emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve çok değerli müşterilerimize teşekkür ediyorum. Daha fazla çalışıp, daha çok başarılı olacağız ve elbirliği ile ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu kriz ortamında yatırımlarımıza devam ediyoruz. İnşallah otuzuncu yılımızda da hep birlikte oluruz" dedi.

Konuşmasının ardından Giresun Hekim Süt çalışanları, Giresun’a yaptığı katkılardan dolayı Öner Hekim’e yörelerinden getirdikleri hediyeleri sundular. Ardından Hekim Holding çalışanları adına Özlem Oğuzoğlu, Öner Hekim ve Ünal Nafiz Hekim’e teşekkür plaketlerini verdiler.

Ayrıca 10. ve 15. hizmet yıllarını tamamlayan Hekim Holding personeline plaket ve hediyeleri Öner Hekim tarafından verildi. Kutlamalara müzik eşliğinde devam edildi. Karadeniz yöresinin tanınmış sanatçılarından Yücel Öner verdiği konser ile geceyi  renklendirdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hekim-holdingin-20-yil-coskusu_71086.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • bence katardan sonra libya daha sonraki ülke ..... YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!