Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

"Hepimiz Bu Süreçte Beraberiz"

Interface Türkiye-Afrika Bölge Müdürü Murat Güney ve Satış-Tasarım Yöneticisi Mimar Neslihan Küçükaslan, COVID-19 sürecinde en popüler karo halı, kauçuk ve LVT ürün stoklarını artırarak, tüm çalışanlar ile çevrimiçi hizmete devam ediyorlar.

yapi.com.tr
"Hepimiz Bu Süreçte Beraberiz"

Interface Türkiye-Afrika Bölge Müdürü Murat Güney ve Satış-Tasarım Yöneticisi Mimar Neslihan Küçükaslan süreç hakkında şunları söyledi: "Interface olarak çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın sağlığını ve esenliğini sağlamak için elimizden gelen en yüksek çabayı gösteriyoruz. Tüm dünyadaki üretim tesislerimiz açık ve COVID-19 sürecinin gelişimine göre esneklik gösterebilecek bir tedarik zincirine sahibiz. Ortaya çıkabilecek ihtiyaçları göz önünde bulundurmaya çalışarak, en popüler karo halı, kauçuk ve LVT ürün stoğumuzu artırdık.

Bu olağanüstü süreçte bir çok projenin daha hızlı bir şekilde ilerlemesi gerekebileceği öngörüsüyle videokonferans, telefon görüşmeleri, dijital ürün denemeleri ya da tasarımcıların ihtiyaç duyabileceği her türlü konuda tüm çalışanları ile çevrimiçi hizmete devam ediyoruz. 

2019 yılının son aylarında oluşturmaya başladığımız ve tasarıma dair eğilimleri konunun uzmanları sayesinde analiz ettiğimiz Trendbook 2020 çalışmamızı mevcut şartlar sebebiyle dijital olarak yayına açtık. Bu kitap ile farklı alanlarda hangi trendlerin etkin olduğunu, yeni gelişmelerin etkilerinin neler olabileceğini ve hayatımızı nasıl değiştirebileceğini uzmanlarından dinliyoruz. Bu keyifli çalışmanın içinde bizleri kırmayarak yer alan ve büyük katkı sağlayan herkese de teşekkür ederiz. Trendbook 2021’i çok daha iyi şartlarda hazırlamayı umuyoruz".

Trendbook 2020’yi indirmek için tıklayınhttp://www.yapi.com.tr/haberler/hepimiz-bu-surecte-beraberiz_179865.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!