Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

"Her Detayı İrdeleyerek Hareket Ediyoruz"

Kastamonu Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu 8-9 Aralık 2011 tarihinde 'Çimento, Agrega, Beton ve Beton Kimyasalları Semineri'ni düzenledi. İki gün süren seminerin ilk gününde Çimento kimyasallarında Türkiye pazar liderlerinden bir olan İdea Yapı Kimyasalları eğitim verdi.

yapi.com.tr
2 "Her Detayı İrdeleyerek Hareket Ediyoruz"

Kastamonu Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu 8-9 Aralık 2011 tarihinde 'Çimento, Agrega, Beton ve Beton Kimyasalları Semineri'ni düzenledi. İki gün süren seminer, Kastamonu Üniversitesi 3 Mart Konferans Salonunda gerçekleşti.

Çimento kimyasallarında Türkiye pazar liderlerinden bir olan İdea Yapı Kimyasalları , programın ilk gününde eğitim verdi. 200’e yakın öğrencinin katıldığı seminerde, İdea Beton Kimyasalları Teknik Destek Müdürü Ömer Bağdatlı 'Özel Betonlar' konusunu anlattı. Seminerde, özel betonun tanımı,  kullanım alanları, çeşitleri, beton üreticisi açısından dikkat edilmesi gereken kullanım ve dozajlama teknikleri konularında detaylı bilgi veren Bağdatlı, özel betonları "TS EN 206-1 standardı dışında müşterilerimizin, kendi ihtiyaçlarına göre özel olarak talep ettiği betonlardır" şeklinde tanımladı. İdea Yapı Kimyasalları olarak başarılarının önemli kısmını özel betonlar konusunda müşterilerini çok iyi anlamak, malzemeleri iyi analiz ederek, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda en iyi formülü hazırlamak olduğunu aktaran Bağdatlı, "Biz hepsinin bir süreç olduğu bilincindeyiz, sistemde zayıf halka bırakmadan, her detayı irdeleyerek hareket ediyoruz. Bu anlamda laboratuvarlarımız da tüm müşterilerimize sonuna kadar açıktır" dedi.Özel beton çeşitleri:

 • Lif Donatılı Beton (Çelik, polipropilen, elyaf)
 • Beyaz ve Renkli Beton
 • Püskürtme Beton (Shotcrete)
 • Hafif – Ağır Beton
 • Kendiliğinden Sıkışan / Yerleşen Beton
 • Brüt Beton
 • Dezaktif Beton-Baskı Beton
 • Pudra Beton
 • Diğer Betonlar
Topluma katkı projelerine düzenli katılım sağlayan İdea Yapı Kimyasalları, özellikle eğitim, geleceğin bilgi birikimli profesyonellerini yetiştirme projelerini değerlendiriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/her-detayi-irdeleyerek-hareket-ediyoruz_90206.html

Read Comment Section
2 Yorum Yorum Yaz
 • İDEA YAPI KİMYASALLARI "betona" ve "müşterilerine" ideal çözümler sunar. YANITLA
 • biz betona terbiye veririz YANITLA
2 yorumdan 2 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!