Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

‘Her Ofis Nurus İster’

Türkiye’nin lider ofis mobilyaları markalarından Nurus, 1-31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştireceği ‘Her Ofis Nurus İster’ kampanyası ile büyük küçük tüm ofislerin yenilenmesi için fırsat sunuyor.

yapi.com.tr
1 ‘Her Ofis Nurus İster’

Türkiye’nin lider ofis mobilyaları markalarından Nurus, 1-31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştireceği ‘Her Ofis Nurus İster’ kampanyası ile büyük küçük tüm ofislerin yenilenmesi için fırsat sunuyor.

Ofis mobilyasının lider ismi Nurus, home ofisler de dahil büyük küçük tüm ofislerin, tasarım, ergonomi ve fonksiyonelliği mükemmel biçimde buluşturan ürünlerle ‘sağlıklı’ ofislere dönüşmesine yönelik bir kampanya hayata geçiriyor. 1- 31 Temmuz tarihleri arasında devam edecek kampanya ile Nurus, tüm ürünlerde 12 aya varan taksitlerle ödeme fırsatı sunuyor.Ergonomi, kalitesi ve tasarımı kanıtlanmış ofis çözümlerini, Avrupa ve dünya standartlarına uygun malzemelerle ürettiklerini belirten Nurus Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Güran Gökyay, “Nurus olarak ofis hayatında motivasyonun önemli olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla sadece sandalye ve masalardan oluşan bir ofis ortamı tasarlamıyoruz. Ofisleri birer sosyalleşme ve iletişim noktası olarak görüyoruz ve içinde daha fazla vakit geçirme isteği uyandıran, akıllı, pratik çalışma alanları yaratıyoruz. Bu kampanya ile ofislerin daha sağlıklı ve keyifli olmasını hedefliyoruz” dedi.

Nurus,  ‘Her Ofis Nurus İster’ kampanya fırsatı ile büyük firmaların yanı sıra küçük ofis ve Home Ofis’leri de kapsayarak bireye kadar inen farklı sektörlerdeki ihtiyaçları, farklı bakış açılarını  ve iş tarzlarını, modern tasarımlar, fırsatlar, uygun fiyatlar ve yüksek kalite ile buluşturuyor. 12 aya varan taksit fırsatı tüm Nurus ürünleri için geçerli.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2  |   3  |   4  |   5  |   6  |   7  |   8
http://www.yapi.com.tr/haberler/her-ofis-nurus-ister-_88167.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • basılı katalog ve fiyat listesi gönderir misiniz? Lider Aydınlatma, Okçumusa Cad. 2 Karaköy-İst. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!