Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

HerDEm Sağlıklı Yaşam Köyleri’nin Tercihi Mitsubishi Heavy

HerDem İstanbul projesindeki yaşam alanlarının iklimlendirmesi, rüzgarsız iklimlendirme konforu sunan Airflex kanat teknolojisine sahip Mitsubishi Heavy kaset tipi klimalarla sağlanıyor.

yapi.com.tr
HerDEm Sağlıklı Yaşam Köyleri’nin Tercihi Mitsubishi Heavy

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri, restoran ve kafeleri, tiyatro salonları, kapalı ve açık hava sinemaları, hobi atölyeleri ve daha birçok sosyal alanı ile şehir içerisinde tatil köyü hayatı sunuyor. 56 yıllık Form Şirketler Grubu güvencesi ve Mitsubishi Heavy ortaklığında kurulan Form MHI Klima Sistemleri, HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri’nin idari bina, sosyal tesis ve tüm ticari alanlarının iklimlendirme ihtiyacını ödüllü Airflex kanat dizaynına sahip kaset tipi klimalarla karşılıyor. Projeye toplamda 95 adet kaset tipi ve kanal tipi iç ünite satışı gerçekleştirildi.

Etra Holding’in yeni projesi HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri’ne satışı gerçekleşen yeni nesil draft panelli, dört yöne üflemeli Airflex kaset tipi klimalar, çoklu kanat kontrolü teknolojisiyle, mekanı rüzgarsız iklimlendirme konforuyla buluşturuyor.

Mitsubishi Heavy FDTC serisi kaset tipi klimalar, bağımsız kanat kontrol sistemi sayesinde dört yöne farklı açılarda hava akışı sağlayabiliyor. Ayrıca normal kaset tipi klimalardan farklı olarak 4 standart kanata ek olarak 4 adet de ekstra Airflex kanadı sayesinde havanın yere değil, tavana paralel akışını sağlayarak ortama doğal ve homojen biçimde dağılmasına imkan veriyor.

 

*

Form Şirketler Grubu Hakkında

1965 yılında kurulan Form Şirketler Grubu, grup bünyesinde yer alan 4 bağımsız firmasıyla merkezi, bireysel iklimlendirme ve endüstriyel uygulamalar alanında, yaşam kalitesini arttıracak cihazların üretim, satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürmekte; rezidanslardan otellere, okullardan hastanelere her tür bina, iş merkezi, fabrika ve alışveriş merkezleri için iklimlendirme sistem çözümleri sunmaktadır.

Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul'dadır. Ankara, Antalya, Adana, İzmir ve Bursa’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Klima faaliyetlerinde merkezi klima sistemleri, VRF, split ve multi split klima cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, aynı zamanda yerli imalat olarak günışığı aydınlatma sistemleri, doğal havalandırma-duman tahliye üniteleri, evaporatif soğutucular, fancoiller, ısı pompaları ve imzalanan lisans anlaşması kapsamında Lennox marka paket klimalar üretmektedir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/herdem-saglikli-yasam-koylerinin-tercihi-mitsubishi-heavy_186404.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!