Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Hilti'den Yüzde 20 Büyüme Hedefi

Hilti Türkiye Pazarlama Direktörü Banu Çetinkol, 2015 yılının bir değerlendirmesini yaparak, "Hilti Türkiye olarak, 2015 yılı sonunda Türkiye pazarına 24 yeni ürün sunmuş olacağız. Ayrıca 2015’i yaklaşık yüzde 20 büyüme ile kapatmak da hedeflerimiz arasında yer alıyor" dedi.

yapı.com.tr
Hilti'den Yüzde 20 Büyüme Hedefi

Son yıllarda inşaat sektöründe büyük gelişmelerin yaşandığını dile getiren Çetinkol, "Gelişmeye açık bir yapısı olan ülkemizde özellikle kentsel dönüşüm projeleriyle birlikte inşaat sektörü her yıl büyüme gösterdi ve ekonomik olarak da önemli bir yere geldi. Hilti Türkiye olarak inşaat sektöründe yaşanan gelişmeleri ve büyümeyi hem Türkiye ekonomisi ve konut üreticileri için hem de el aletleri sektörüne etkisi açısından değerli buluyoruz" dedi.

"İnşaat sektörünün son yıllarda gösterdiği büyüme ile birlikte inşaat el aletleri sektörü de büyüyor" diyen Çetinkol, "Bizim öngörümüz, elektrikli el aletleri pazarının büyüme oranının yaklaşık yüzde 20’nin üzerinde olduğu yönünde. Bu büyüme trendi içinde üstün teknolojisi ve kullanım kolaylığı ile fark yaratan çalışan dostu ürünler ise öne çıkıyor. Bunlar içerisinde de özellikle kablosuz akülü ürün pazarı hızla büyüyor. Kablosuz ürünlerin elektrikli el aletleri içindeki payı 5 yıl önce yüzde 1 iken, 3 yıl içinde yaklaşık yüzde 10 seviyesine ulaştı" diye belirtti.

Hilti'den bahseden Çetinkol, "Hilti Türkiye olarak, 2015 yılı sonunda Türkiye pazarına 24 yeni ürün sunmuş olacağız. Ayrıca 2015’i yaklaşık yüzde 20 büyüme ile kapatmak da hedeflerimiz arasında yer alıyor" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hiltiden-yuzde-20-buyume-hedefi_140965.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Sikalastic®-835 I

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!