Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Hilton, Türkiye’de 25 Yeni Otele Hazırlanıyor

Bir yıl önce Hilton International’ı bünyesine katan Hilton Hotels Corporation (HHC), hem dünyada, hem de Türkiye’de büyümesini hızlandırma kararı aldı.

Hürriyet Gazetesiir yıl önce Hilton International’ı bünyesine katan Hilton Hotels Corporation (HHC), hem dünyada, hem de Türkiye’de büyümesini hızlandırma kararı aldı.

Doğu Avrupa ve Türkiye Operasyonları Başkan Yardımcısı Didier Martin, bu karar kapsamında Hilton’un ekonomik ve orta sınıfa yönelik iki yeni markası ’Hilton Garden Inn ve Hampton by Hilton’ adıyla Türkiye’de 25 yeni otel açmak istediklerini söyledi. Hilton Hotels Corporation’ın tüm dünyada 775 yeni otel açmak istediklerini söyleyen Didier Martin, "Her türlü seyahat amacına uygun kaliteli ürün ve fiyat çeşitliliği ile, artık gerçek anlamda, çok-markalı, çok uluslu bir şirket olduk" dedi.

Potansiyel Var
Hilton Hotel Corporation’ın Doğu Avrupa ve Türkiye’de de sürekli olarak yeni fırsatları takip ettiğini söyleyen Didier Martin, "Türkiye’nin gelişimine çok olumlu bakıyoruz ve mevcut otel portföyümüze ek olarak, tüm Hilton markalarını içerecek 25 yeni otel için potansiyel olduğunu düşünüyoruz" diye konuştu.

Diğer Markalarımızı da Getireceğiz
Şu anda Türkiye’de 7 Hilton ve 1 Conrad Oteli ile hizmetlerine devam eden Hilton’un önümdeki dönemde orta ve ekonomi sınıfındaki markalara odaklanacağını belirterek, şunları söyledi: "Bu doğrultuda Hilton Garden Inn ve Hampton by Hilton markaları ile gerek İstanbul’da gerekse İstanbul dışında Bursa, Denizli, Eskişehir, Samsun, Trabzon, Erzurum, Gaziantep, Şanlıurfa ve Malatya gibi illerdeki projeler için potansiyel yatırımcılarla görüşmelerimizi sürdürmekteyiz."

Türkiye'ye Özel Proje Direktörü
Pazardaki gelişmeler ve yatırımcılardan gelen taleplerin yoğunluğu nedeniyle İstanbul’da bir proje geliştirme ofisi açmaya hazırlandıklarını söyleyen Didier Martin, sadece Türkiye’deki projelerle ilgilenmek üzere bir Proje Geliştirme Direktörü atadıklarını vurguladı.

İstanbul’da 1200 Yatağımız Var, Ortak Pazarlama Başlıyor
İstanbul’daki Hilton ParkSA’nın Genel Müdürü Linda Griffin, İstanbul Hilton ve Conrad Hilton’la birlikte toplam yatak sayılarının 1200’ü bulduğunu belirterek, şunları söyledi: "İstanbul’daki üç oteli birlikte pazarlama kararı aldık. Elbette ayrı ayrı otelleriz. Üç otel de ayrı marka ama sonuçta Hilton sinerjisinden yararlanmak daha iyi olur diye düşünüldü."

http://www.yapi.com.tr/haberler/hilton-turkiyede-25-yeni-otele-hazirlaniyor_52089.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!