Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Hülya Yürekli Bursu Ezgi Tuncer'in

Hülya Yürekli Burs Komitesi, bu yıl ilki verilecek olan Hülya Yürekli Bursu'nu alacak ismi belirledi. 2007-2008 yılı Hülya Yürekli Bursu, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bolümü, Bina Bilgisi Anabilim Dalı, Çevre Düzenleme Bilim Dalı Araştırma Görevlisi Ezgi Tuncer'e verilecek.

yapi.com.tr
Hülya Yürekli Bursu Ezgi Tuncer'in

b>Hülya Yürekli Burs Komitesi, bu yıl ilki verilecek olan Hülya Yürekli Bursu'nu alacak ismi belirledi. 2007-2008 yılı Hülya Yürekli Bursu'nu, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bolümü, Bina Bilgisi Anabilim Dalı, Çevre Düzenleme Bilim Dalı Araştırma Görevlisi Ezgi Tuncer alacak.

Hülya Yürekli Araştırma Görevlisi Bursu, Amerika Birleşik Devletleri üniversitelerinden birinin mimarlık bölümünde araştırma yapmak üzere, halen Türk Devlet Üniversitelerinin Mimarlık Bölümlerinde Mimari Tasarım (Bina Bilgisi) Ana Bilim Dalında doktora veya doktora sonrası araştırma yapmakta olan araştırma görevlilerinden her yıl bir kişiye verilecek.

Burs, ABD'ye gidiş - dönüş uçak biletini ve üç buçuk ay için aylık 2000 dolar yaşama ücretini (toplam 7000 $) kapsıyor. Bu yılki burs, 2007 - 2008 öğretim yılı güz veya bahar yarıyılı için verilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/hulya-yurekli-bursu-ezgi-tuncerin_53521.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!