Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İçmimarlar, "Geleneksel Yılbaşı Yemeği"nde Buluştu

İçmimarlar, Kadir Has Üniversitesi'nde düzenlenen yeni yıl yemeğinde buluştu. İçmimarlar Odası İstanbul Şubesi'nin yaz ve kış olmak üzere senede iki kere gerçekleştirdiği yemek, aynı zamanda dekorasyon sektörüyle içmimarları buluşturmayı hedefliyor.

yapi.com.tr
İçmimarlar, "Geleneksel Yılbaşı Yemeği"nde Buluştu


İçmimarlar, Kadir Has Üniversitesi'nde düzenlenen yeni yıl yemeğinde buluştu. İçmimarlar Odası İstanbul Şubesi'nin yaz ve kış olmak üzere senede iki kere gerçekleştirdiği yemek, aynı zamanda dekorasyon sektörüyle içmimarları buluşturmayı hedefliyor. İçmimarlar Odası İstanbul Şubesi Başkanı Adil Öngel, yaptığı konuşmada 2007'nin herkese başarı ve mutululuk getirmesini dileyerek, bütün içmimarlara tek çatı altında toplanma çağrısı yaptı.


Gecede, bir şenslı içmimara çekilişle
Ariston'un kendi kendini temizleyen
fırını hediye edildi.

"Mesleğimizi haksız rekabete ve ehliyetsiz kişilerin eline bırakmamak, omuz omuza dayanışma ile haklarımızı savunmak ve gözetmek için sizleri, odamızın çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz. Amacımız mesleğimizi zedeleyecek, mesleğimizi zedeleyen koşulları en doğru şekle getirebilmektir".

Öngel'in ardından söz alan DYO Reklam ve Tanıtım Uzmanı Mehmet Sarıyar, geceye ana sponsor olarak destek vermekten duydukları memnuniyeti belirterek, 2007'nin başarı ve mutluluk getirmesi dileğinde bulundu. Mehmet Sarıyar, boya sektöründe son yıllarda büyük bir hareketlilik yaşandığına ve sektöre yabancı ilgisinin arttığına değinerek, ürün anlamında da yeni teknolojik ürünlerin tercih edildiğini ifade etti. Sarıyar, konuşmasında kısaca DYO'nun yatırımlarından ve ürün gamından da bahsetti.

Geceye destek veren diğer firmalar ise, Alarko Carrier, Ariston İndesit Company, Çanakcılar Seramik, Häfele Mobilya, Hand Made, Zebrano, Icm(İndoor Life), İnfo Music, Işın Cam, Maspen, Se-Ba Fidancılık ve Peyzaj, Ser Mefruşat Tekstil, Sit Dizayn Mobilya, Tamplas, Termosan oldu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/icmimarlar-geleneksel-yilbasi-yemeginde-bulustu_50504.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!