Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İGEME, İnşaat Malzemeleri Konusunda Hazırlanmakta Olan İngilizce Broşüre Katılım Bekliyor

İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi' nin 2003 yılı faaliyet programı kapsamında, ülkemizdeki inşaat malzemeleri sektörünü yurt dışında tanıtmaya yönelik

yapitr.comhracatı Geliştirme Etüd Merkezi' nin 2003 yılı faaliyet programı kapsamında, ülkemizdeki inşaat malzemeleri sektörünü yurt dışında tanıtmaya yönelik olarak "Building Materials in Turkey" isimli İngilizce bir broşür hazırlanması kararlaştırılmıştır. Söz konusu broşürde sektöre ilişkin genel bilgilere ve ihracatçı firmalarımızın isim, adres ve ürün bilgilerine yer verilecektir. Broşür 20x27 cm boyutlarında en az 8 sayfa ve kuşe kağıda renkli olarak beş bin adet basılacaktır.

Broşür yurtdışındaki Ekonomi ve Ticaret Müşavirliklerimize, dünyadaki dış ticareti geliştirme kuruluşlarına, yurtdışındaki ticaret odalarına ve İGEME' ye başvuruda bulunan ithalatçılara gönderilecek, ayrıca yurtdışında düzenlenecek olan fuar ve sergilerde, resmi alım, satım heyetleri organizasyonlarında dağıtılacak olup, böylece dış pazarlarda ihraç ürünlerimiz için ek talep yaratılmaya çalışılacaktır.

Söz konusu yayına katılım ücretsiz olup, yayında yer almak isteyen üretici ve/veya ihracatçı firmalarımızın ekte yer alan firma bilgi formunu doldurarak en geç 28 Şubat 2003 tarihine kadar İGEME' ye iletmeleri beklenmektedir. Ayrıca yayının sektörel tanıtım bölümünde kullanılmak üzere, mevcut ise firmanıza/ürünlerinize ait, fotoğraf, broşür vb. dokümanın İGEME' ye iletilmesi gerekmektedir.

BROŞÜR hakkında bilgi alınabilecek kişi:

Tarhan SEZGİN
Tel: (312) 417 22 23 / 288
Faks: (312) 417 22 33
E-mail: tarhans@igeme.org.tr

http://www.yapi.com.tr/haberler/igeme-insaat-malzemeleri-konusunda-hazirlanmakta-olan-ingilizce-brosure-katilim-bekliyor_3423.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!