Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İhale Duyuruları

-BİNA İNŞAAT, ONARIM... OKUL ONARIMI YAPTIRILACAK - Tokat Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğü`nce, Artova yatılı ilköğretim bölge okulu, pansiyonlu

Resmi Gazete/24819-20BİNA İNŞAAT, ONARIM...

OKUL ONARIMI YAPTIRILACAK - Tokat Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğü`nce, Artova yatılı ilköğretim bölge okulu, pansiyonlu ilköğretim okulu onarımı işleri, "kapalı zarf usulü teklif verme" suretiyle ihale edilecek. Şartnamesi, mesai saatleri içinde bedeli mukabili müdürlükten temin edilebilir. Teklif mektupları, 5 Ağustos 2002 tarihinde saat 9.00`a kadar aynıadrese verilecek.

ONARIM VE TADİLAT İŞİ YAPTIRILACAK - Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı`nca, şehirlerarası otobüs terminalinin çatı onarım ve tadilat işi, "açık teklif usulü" ile ihale edilecek.Tahmini bedeli 214 milyar lira, geçici teminatı ise 6.4 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 1 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.30`da belediyede yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, Fen İşleri Daire Başkanlığı`ndantemin edilebilir. İhalede, (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.

HASTANE İNŞAATI YAPTIRILACAK - Sosyal Sigortalar Kurumu BaşkanlığıSağlık İşleri Genel Müdürlüğü`nce, Antalya-Alanya-Kestel prefabrik 50 yataklı hastane binası inşaatı, "kapalı teklif ve açık eksiltme usulü" ile ihale edilecek. İhale, 30 Temmuz 2002 tarihinde saat 15.00`de SSK Başkanlığı Sağlık İşleri Genel Müdürlüğü İnşaat ve Taşınmaz Mallar Dairesi Başkanlığı`nda yapılacak. (B) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak olan ihalenin teknikşartnamesi, bedeli mukabili, SSK Başkanlığı Muhasebe ve Mali İşler Dairesi`nden temin edilebilecek.

İŞ MAKİNASI KİRALANACAK - Eti Bor Anonim Şirketi Kestelek Bor İşletme Müdürlüğü`nce, "kapalı zarf teklif alma usulü" ile lastik tekerlekli loder operatörüyle birlikte kiralanacak. Geçici teminatı ise 3 milyar 850 milyon lira olarak belirlenen ihalenin teknik şartnamesi, mesai saatleri içinde müdürlükten temin edilebilir. Teklif mektupları ise 6 Ağustos 2002 tarihinde saat 12.00`ye kadar İşletme Muhaberat Servisi`ne verilecek.-İNŞAAT MALZEMESİ...

BORU ALINACAK VE DÖŞETTİRİLECEK - Bolvadin Belediye Kaplıca İşletme Müdürlüğü`nce, Heybeli Termal Tesisleri alanında kullanılmak üzere muhtelif boru alımı ve döşenmesi işleri, "açık teklif usulü" ile ihale edilecek. Keşif bedeli 107 milyar lira, geçici teminatı ise 3 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 1 Ağustos 2002 tarihinde saat 15.00`de belediyede yapılacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, Kaplıca İşletme Müdürlüğü`nden bedeli mukabili temin edilebilir.

ASFALT BETONU ALINACAK - Kıraç Belediye Başkanlığı`nca, Merkez Mahallesi Mareşal Fevzi çakmak Caddesi asfalt betonu temini ve serilmesi işi, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Keşif bedeli 318 milyar lira, geçici teminatı ise 9.5 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 7 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de belediyede yapılacak. Şartnamesi, mesai saatleri içinde bedelsiz olarak, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü`nden temin edilebilir. (A.A) (CNS-MAB)-ELEKTRİK, ELEKTRONİK...

AMPUL SATIN ALINACAK - TEDAŞ Eskişehir Elektrik Dağıtım Müessesesi`nce, "kapalı zarf teklif almak" suretiyle bin 300 adet 23W kompakt fluoresant ampul satın alınacak. Şartnamesi mesai saatleri içinde, TEDAŞ Eskişehir Elektrik Dağıtım Müessesesi Makina İkmal ve Satın Alma Müdürlüğü`nden temin edilebilir. Teklif mektupları ise 6 Ağustos 2002 tarihinde saat 12.00`ye kadar aynı adresin Muhaberat Servisi`ne verilecek. (A.A) (CNS-MAB)

http://www.yapi.com.tr/haberler/ihale-duyurulari_1045.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!