Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İhale Duyuruları

-BİNA İNŞAAT, ONARIM... AFET KONUT İNŞAATI YAPTIRILACAK - Denizli Valiliği`nce, Denizli Çivril Irgıllı 8 adet afet konutu inşaatı işi "kapalı te

Resmi Gazete/24820BİNA İNŞAAT, ONARIM...

AFET KONUT İNŞAATI YAPTIRILACAK - Denizli Valiliği`nce, Denizli Çivril Irgıllı 8 adet afet konutu inşaatı işi "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Tahmini bedeli 216 milyar lira, geçici teminatı ise 6.4 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 15 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de Denizli Bayındırlıkve İskan Müdürlüğü`nde yapılacak. (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak olan ihalenin teknikşartnamesi mesai saatleri içinde, Denizli Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü`nden temin edilebilir.

MUHTELİF İŞLER YAPTIRILACAK - Eti Alüminyum Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü`nce (Seydişehir), Almüna Fabrikası Müdürlüğü bünyesinde bulunan döner kalsinasyon fırınları ve soğutucularında 1 yıl süreli olarak yüzde 20 toleranslı bin 200 metrekare tuğla sökümü, nakli ve örümü işleri ihale edilecek. İhale, 6 Ağustos 2002 tarihinde saat 15.00`de şirkette yapılacak. Geçici teminatı 1 milyar 800 milyon lira olarak belirlenin ihalenin teknik şartnamesi mesai saatleri içinde, Şirketin Satın Alma Müdürlüğü`nden bedelsiz olarak temin edilebilir.

ONARIM İNŞAATI YAPTIRILACAK - Ankara Valiliği`nce, Yargıtay Başkanlığı idari bina ve ek bina onarımı işi "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Tahmini bedeli 280 milyar lira, geçici teminatı ise 8.4 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 8 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.30`da Ankara Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü`nde yapılacak. (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak olan ihalenin teknikşartnamesi mesai saatleri içinde, Ankara Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü`nden temin edilebilir.

-ELEKTRİK, ELEKTRONİK...

DEPLASE İŞİ YAPTIRILACAK - TEİAŞ Orta Anadolu Şebeke İşletme GrupMüdürlüğü`nce, Kastamonu-Küre ve Cide`de 154 kV iletkenli muhtelif direklerin deplase işi ihale edilecek. Şartnamesi mesai saatleri içinde, TEİAŞ orta Anadolu Şebeke İşletme Grup Müdürlüğü`nden bedeli mukabili temin edilebilir. Teklif mektupları, 5 Ağustos 2002 tarihinde saat 12.00`ye kadar aynı adresin Muhaberat Servisi`ne verilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ihale-duyurulari_1056.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!