Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İhale Duyuruları

-BİNA İNŞAAT, ONARIM... ŞEBEKE İNŞAATI YAPTIRILACAK - Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü`nce, muh

Resmi Gazete/24816BİNA İNŞAAT, ONARIM...

ŞEBEKE İNŞAATI YAPTIRILACAK - Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü`nce, muhtelif mahallelerde içmesuyu şebeke rehabilitasyon ve yeni şebeke yapımı inşaatı, "kapalı teklif eksiltme usulü" ile ihale edilecek.
Keşif bedeli 800 milyar lira, geçici teminatı ise 24 milyar lira olarak belirlendi. İhale, 7 Ağustos 2002 tarihinde saat 15.00`de BUSKİ Genel Müdürlüğü`nde yapılacak.

Şartnamesi, mesai saatleri içinde bedeli mukabili, BUSKİ Elektrik Makina ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı`ndan temin edilebilir. İhalede, (B) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.


AFET KONUTU YAPTIRILACAK - Adıyaman Valiliği`nce, Besni 20 adet afet ikmal inşaatı işi, "kapalı teklif usulü" ile ihale edilecek. Tahmini bedeli 240 milyar lira, geçici teminatı ise 7 milyar lira olarak belirlendi.

İhale, 6 Ağustos 2002 tarihinde saat 14.00`de Adıyaman Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü`nde yapılacak. Şartnamesi, mesai saatleri içinde aynı yerden görülebilir. İhalede, (C) grubu müteahhitlik karnesi şartı aranacak.


ONARIM İŞİ YAPTIRILACAK - TEDAŞ Mardin Elektrik Dağıtım Müessesesi`nce, eski hizmet binasının bakım, onarım ve tadilatı işi, "kapalı zarf usulü teklif almak" suretiyle ihale edilecek.

Keşif bedeli 66 milyar lira olarak belirlendi. Şartnamesi mesai saatleri içinde, Müessese Makina İkmal ve Satın Alma Müdürlüğü`nden bedeli mukabili temin edilebilir.

Teklif mektupları, 26 Temmuz 2002 tarihinde saat 12.00`ye kadar TEDAŞ Elektrik Dağıtım Müdürlüğü Muhaberat Servisi`ne verilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ihale-duyurulari_953.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!