Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

“İhracatta ve Su Yalıtım Pazarında Büyüyeceğiz”

ODE Yalıtım’ın Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, 2017 yılında yüzde 20‘nin üzerinde büyümeyi hedeflediklerini söyledi. İnşaat sektöründeki beklentinin de 2017 yılında büyüme yönünde olduğunu ifade eden Turan, “ODE olarak toplam ciromuz içinde ihracatın payını artırmayı ve su yalıtım pazarında büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

yapi.com.tr
“İhracatta ve Su Yalıtım Pazarında Büyüyeceğiz”

Bu yıl yaşanan tüm siyasi, ekonomik, jeopolitik olumsuzluklara rağmen 2015’te başladığı yatırım atağına devam ederek Eskişehir’de kurduğu bitümlü membran tesisinde ilk fazı tamamlayan ODE Yalıtım, 2017 yılında büyümeyi hedefliyor. Sektör ve ODE Yalıtım açısından 2016 yılını değerlendiren ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, “Çorlu üretim tesisimizde gerçekleşen revizyon nedeniyle fırın kullanımının durmasına, dünyada ve ülkemizde yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen 2016 yılını bir önceki yıla göre az da olsa bir büyüme ile kapatarak, hedeflerimizi gerçekleştirdik” dedi.

2017 yılına ilişkin planlarını yaptıklarını ve hedeflerini belirlediklerini anlatan Turan, “2017 bizim için çok önemli bir yıl. Çünkü yatırımına 2015 yılında başladığımız ve ODE Yalıtım’ı Türkiye yalıtım sektörünün en büyük kapalı alana sahip üreticisi konumuna getirecek olan Eskişehir fabrikamızda yılın ilk yarısında üretime başlamayı planlıyoruz” dedi.

ODEODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan

ODE Yalıtım olarak 2017 yılında ihracata ağırlık vereceklerini belirten Turan şunları söyledi: “İhracatta hem yeni pazarlara gireceğiz hem de mevcut pazarlarımız arasında belirlediğimiz 20 pazarda derinleşerek daha da büyüyeceğiz. Bu kapsamda yurtdışında katılacağımız fuarları, yapacağımız tanıtım etkinliklerini belirliyoruz. Hedefimiz toplam ciromuz içerisinde ihracatın payını artırmak. İç piyasada ise özellikle su yalıtım pazarında büyümeyi hedefliyoruz. Su yalıtımı binaları suyun zararlı etkilerinden koruyarak güçlü olmasını sağlıyor. Yani depremde ayakta kalacak güvenli binalar inşa etmek istiyorsak doğru bir su yalıtımı çok büyük önem taşıyor. Bu nedenle 2017 yılında su yalıtımı konusundaki bilinci artırmak da en önemli hedeflerimiz arasında bulunuyor.”

 

 

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/ihracatta-ve-su-yalitim-pazarinda-buyuyecegiz_153341.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!