Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

IKEA Mağazalarında “Kale” İmzası

IKEA Türkiye'nin mağazalarındaki örnek yaşam alanları, Çanakkale Seramik markalı seramik karolar ve Kale markalı banyo ürünleri ile yeniden tasarlandı.

yapi.com.tr
  • IKEA Mağazalarında “Kale” İmzası
  • IKEA Mağazalarında “Kale” İmzası
  • IKEA Mağazalarında “Kale” İmzası
  • IKEA Mağazalarında “Kale” İmzası
  • IKEA Mağazalarında “Kale” İmzası
  • IKEA Mağazalarında “Kale” İmzası
  • IKEA Mağazalarında “Kale” İmzası

IKEA Türkiye ile önemli bir işbirliğine imza atan Kaleseramik, seramik karoda geliştirdiği özel tasarımlarla trendleri belirleyen Çanakkale Seramik ve alışılmış banyo tasarımına farklı ve modern bir bakış açısı kazandıran Kale Banyo markalarıyla, IKEA Türkiye’nin tüm mağazalarında yer alıyor.

Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve İstanbul'da 3 mağaza olmak üzere Türkiye'de toplam 7 mağazasıyla hizmet veren IKEA Türkiye’nin, tüm örnek yaşam alanlarında Çanakkale Seramik markalı seramik karolar ve Kale markalı banyo ürünleri kullanıldı. Ayrıca IKEA Türkiye’nin mağazalarındaki müşteri tuvaletlerinde de Kale markalı banyo ürünleri tercih edildi.Kullanışlı tasarımlarıyla sevilen uluslararası bir marka ile işbirliği yapmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirten Kaleseramik Pazarlama Direktörü Zeliha Özay Yurdatap, "Müşterilerimizin kendi yaşam alanlarını kurgulaması için farklı yaşam tarzlarına özel tasarımlar ve hayatı kolaylaştıran işlevsel çözümler geliştiriyoruz. Bu tasarım ve çözümleri, tüm Kale mağazalarımız ve satış noktalarımızda, kullanım alanlarından örneklerle sunuyoruz. Bizim gibi evlerde tasarımı ve işlevselliği ön planda tutan IKEA Türkiye ile yaptığımız işbirliği kapsamında, kullanıcılar özgün ürünlerimizi ve bütünsel çözümlerimizi IKEA mağazalarındaki örnek yaşam alanlarında da yakından inceleme fırsatı bulacak" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ikea-magazalarinda-kale-imzasi_168166.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!