Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

'İlçeye Su Parkı Kurulmalı'

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, yerel seçimlerden sonraki kutlama ziyaretlerini sürdürüyor. Aslan, yönetim kurulu üyeleri ve Denetim Kurulu Başkanı Metin Karadayı ile birlikte, CHP'li Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ı makamında ziyaret etti.

Yeni Asır Gazetesi
'İlçeye Su Parkı Kurulmalı'

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, yerel seçimlerden sonraki kutlama ziyaretlerini sürdürüyor. Aslan, yönetim kurulu üyeleri ve Denetim Kurulu Başkanı Metin Karadayı ile birlikte, CHP'li Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ı makamında ziyaret etti. Bayraklı Belediye Başkanı Karabağ, Ege-Koop'un yılların deneyimiyle yakaladığı başarılarının İzmir'in başarıları olduğunu belirterek, Ege-Koop'tan yararlanmak istediklerini bildirdi.

Biz hazırız

Hüseyin Aslan, Bayraklı'nın ilk belediye başkanı Hasan Karabağ'ın, ilçenin kaderini değiştirecek kentsel yenileme için cesur adımlar atma kararlılığında olması gerektiğini vurguladı. Aslan, şunları söyledi:

"Öncelikle, Karşıyaka Körfez Evleri girişindeki gecekonduların temizlenmesi şart. Burasının planlardaki gibi, Meclis kararıyla aquapark olarak değerlendirilmesinin önü açılırsa, hem Bayraklı hem İzmir kazanacak. Bu konuda işbirliğine hazırız."

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'a görevinde başarılar dileyen Hüseyin Aslan, İzmir'in ilk yerleşim alanı olması nedeniyle Bayraklı'nın önemine değindi. Aslan, şunları söyledi:

"Böylesine özel ve güzel bir kentin, değişmesi ve İzmir'e yakışır hale gelmesinde, başkanımızın vereceği her sorumluluğu yerine getirmeyi bir görev biliyoruz. Ege-Koop olarak kentsel dönüşüm projelerinin Bayraklı sınırlarında yaşama geçirilmesinde elimizi taşın altına sokmaya hazırız. Halkın içinden gelen Başkan Karabağ, Bayraklı'nın çehresini değiştirecektir. Karşıyaka Körfez Evleri Projesi alanında, kent girişinin 'aquapark' olarak planlara işlendiğini hatırlatmak isterim. Bu alandaki kaçak yapılar, en kısa zamanda temizlenerek; İzmir'in yarısına hitap edecek ve Bayraklı'ya olumlu katkıda bulunacak aquapark yapılmalıdır. Bu aquaparkın yapılmasıyla Bayraklı'da çok şey değişecektir. Başkan Karabağ, bu kararı Meclis'ten geçirip uygularsa Bayraklı, Ege'nin çekim merkezi haline gelecektir" dedi.

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ise, Ege-Koop'un İzmir'e kazandırdıklarını çok iyi bildiğini ve takdir ettiğini, Ege-Koop'tan mutlaka faydalanmak gerektiğini söyledi. Karabağ, "Ege-Koop'un birikimlerini, Bayraklı'nın çağdaş ve planlı geleceği için kullanmak istiyoruz. Bu amaçla, kentsel dönüşüm projelerinde Ege-Koop gibi sağlam kuruluşlarla işbirliğini arzuluyoruz. Ege-Koop, kendini kanıtlamış bir kurum. Birlikte projeler üretebiliriz" diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ilceye-su-parki-kurulmali_69519.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!