Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İlk Fuar Mayısta Açılacak/Trabzon'da DTM Çalışmaları Hızlandı

Trabzon'a büyük bir ticari aktivite katacak ve çehresini değiştirecek olan Dünya Ticaret Merkezi inşaatı hızla sürdürülüyor. Trabzon Valisi Adi

Dünyab>Trabzon'a büyük bir ticari aktivite katacak ve çehresini değiştirecek olan Dünya Ticaret Merkezi inşaatı hızla sürdürülüyor. Trabzon Valisi Adil Yazar, çalışmaların çok yoğun bir şekilde yürütüldüğünü, Mayıs 2003'te de DTM'de uluslararası bir fuar düzenleneceğini söyledi.
Trabzon DTM Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı da yürüten Adil Yazar, geçtiğimiz günlerde İstanbul'da toplanan yönetim kurulunun çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yazar, Mayıs 2003 tarihinde merkezde uluslararası ticaret ve sanayi fuarı düzenlenmesi konusunu gündeme aldıklarını belirterek, şunları söyledi:

"Fuarın açılması yönünde yapılanların yeterli olup olmadığını gözden geçirdik. Mayıstaki fuardan sonra Eylül 2003'te de yine bir fuar söz konusu. Bu fuara Karadeniz Ekonomik İşbirliği üye ülkelerin katılımı sağlanacak. Eylülde düzenlenecek olan fuar ise Türk ihraç ürünleri fuarı olacak. Biz gelecekte de fuar alanının genişlemesini göz önünde bulundurarak mevcut araziye yeni arazi katma çabalarını da sürdürmekteyiz."

http://www.yapi.com.tr/haberler/ilk-fuar-mayista-acilacak-trabzonda-dtm-calismalari-hizlandi_3009.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!