Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

IMA, Coldwell Banker Türkiye'nin

103 yıldan bu yana hizmet veren Coldwell Banker, Türkiye için tasarladığı web sitesiyle Interactive Media Awards (IMA) ödülüne layık görüldü. IMA 'gayrimenkul' kategorisinde en büyük ödül olan 'The Outstanding Achievement Award' ödülünü almaya hak kazanan Coldwell Banker Türkiye web sitesi için, 500 kişilik uluslararası jüriden 461’i oyunu bu

yapi.com.tr
IMA, Coldwell Banker Türkiye'nin

103 yıldan bu yana hizmet veren Coldwell Banker, Türkiye için tasarladığı web sitesiyle Interactive Media Awards (IMA) ödülüne layık görüldü. IMA 'gayrimenkul' kategorisinde en büyük ödül olan 'The Outstanding Achievement Award' ödülünü almaya hak kazanan Coldwell Banker Türkiye web sitesi için, 500 kişilik uluslararası jüriden 461’i oyunu bu yönde kullandı. Coldwell Banker Türkiye web sitesinin tasarımı, M. Kurtuluş Eker başkanlığındaki Voden ekibi tarafından geliştirilmişti.

Her yıl düzenli olarak beş ana konuda uluslararası değerlendirmenin yapıldığı IMA ödülleri, web dünyasının Oscarları olarak kabul ediliyor ve 2004 yılından bu yana veriliyor. Web tasarımı yapan, geliştiren, reklam yapan ve diğer web siteleri ile bağlantılı profesyoneller tarafından kar amacı gütmeyen bu organizasyon, internetteki standartları yükseltmek ve buradan yapılacak pazarlamaları desteklemek amacıyla kuruldu. IMA tarafından her yıl 70 farklı kategoride pek çok endüstriyi kapsayacak şekilde oluşturulan ödüller için 50’ye yakın ülkeden bireysel ve kurumsal başvurular yapılmakta.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ima-coldwell-banker-turkiyenin_74525.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!