Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Indesit, Ar-Ge Merkezini Kurdu

Indesit Company, Manisa soğutucu fabrikasında Ar-Ge merkezini kurdu. 2010'da pazar payını yüzde 10'a yükselten ve Manisa Soğutucu Fabrikası'ndan bir milyonuncu ihracatını gerçekleştiren Indesit Company Türkiye'deki 84'üncü Ar-Ge merkezini kurdu. 26 Şubat'ta düzenlenen törende, Ar-Ge belgesini Indesit Company Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Neriman

Yeni Asır Gazetesi
Indesit, Ar-Ge Merkezini Kurdu

Indesit Company, Manisa soğutucu fabrikasında Ar-Ge merkezini kurdu. 2010'da pazar payını yüzde 10'a yükselten ve Manisa Soğutucu Fabrikası'ndan bir milyonuncu ihracatını gerçekleştiren Indesit Company Türkiye'deki 84'üncü Ar-Ge merkezini kurdu. 26 Şubat'ta düzenlenen törende, Ar-Ge belgesini Indesit Company Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Neriman Ülsever, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan aldı. Öte yandan, Türkiye'nin önde gelen beyaz eşya firmalarından biri olan Indesit Company, Türkiye'de ihracat gelirini en fazla artıran firmalar arasında 3'üncü, Ege İhracatçı Birlikleri bünyesindeki firmalar arasında ise birinci oldu.

Indesit Company'nin Manisa Soğutucu Fabrikası'nda, üretim sahası içinde konumlandırılan Ar-Ge merkezinde hepsi Türk 50'nin üzerinde mühendis ve uzmandan oluşan bir ekip çalışıyor. Indesit Company'nin ürün geliştirme sürecinde öncelik verdiği konular arasında çevreye duyarlılık, kullanım kolaylığı, ergonomik tasarım ve estetik geliyor. Ar-Ge merkezi genel anlamda, Manisa fabrikasında üretilecek yeni ürünlerin araştırma ve geliştirme faaliyetlerine odaklanarak çalışmalarını yürütüyor. Özellikle 70 cm genişliğinde buzdolabı üretiminde uzmanlaşılırken diğer ürünler için de araştırmalar yapılıyor. Indesit Grubu'nun Türkiye'deki yatırımlarını artırma ve buradaki varlığını pekiştirme amacıyla Manisa'da kurduğu Ar-Ge merkezi sayesinde Kalite Ödülü'ne layık görülen Manisa Soğutucu Fabrikası'nın, grup içinde ihracat üssü olmasının yanı sıra bir Ar-Ge üssü haline gelmesi hedefleniyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/indesit-ar-ge-merkezini-kurdu_86103.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!