Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

İnegöl'e Dev Mobilyakent

İnegöllü Mobilyacıdan Tanıtıma Ortak Bütçe

İnegöllü mobilyacılar, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) öncülüğünde, tanıtım için ortak bütçe kullanma kararı aldı. İnegöl'ün Türkiye'nin önemli bir mobilya üretim merkezi olduğunu, mobilya sektörünün geleceğinin de çok parlak olduğunu belirten İTSO Başkanı Metin Anıl, sektör temsilcileriyle yaptıkları toplantıda, tanıtım içim ortak bütçe

Referans Gazetesiİnegöllü mobilyacılar, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) öncülüğünde, tanıtım için ortak bütçe kullanma kararı aldı. İnegöl'ün Türkiye'nin önemli bir mobilya üretim merkezi olduğunu, mobilya sektörünün geleceğinin de çok parlak olduğunu belirten İTSO Başkanı Metin Anıl, sektör temsilcileriyle yaptıkları toplantıda, tanıtım içim ortak bütçe kullanılması kararına vardıklarını söyledi.

Mobilya sektöründe tanıtımın çok önemli olduğunu, sadece İnegöl ve İstanbul'da fuar düzenlenmesiyle yeterli bir tanıtım yapılamayacağını anlatan Anıl, şöyle devam etti:

"Diğer tanıtım argümanlarının da kullanılması gerekir. İTSO olarak İnegöl Mobilyası'nın daha da ileriye gitmesi için bize düşenleri yapacağız. Bir tanıtım bütçesi oluşturulması ve bu bütçenin en verimli şekilde kullanılması görüşü ağırlık kazandı. Bütün firmalar tek tek tanıtıma zaten pay ayırıyorlar. Ancak ortak bir bütçeyle yapılacak tanıtım daha etkili olacaktır. İnegöl'den dünyaya yayılarak yüzümüzü ağartan firmalarımızın sayısı her geçen gün artıyor. Doğru bir yapılanma gerçekleştirirsek büyük çaplı üretim yapan firmalarımızın sayısı daha da artacaktır."
    
İnegöl'ü mobilya başkenti yapmayı hedefliyoruz

Anıl, 6 yıl önce İnegöl'ün "mobilya başkenti" olması gerektiğini ifade ettiğini anımsatarak, bu hedef doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. İnegöl mobilyasının son yıllarda çok önemli atılımlar gerçekleştirdiğini, bu atılımların gerçekleşmesi amacıyla İTSO olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını kaydeden Anıl, mobilya fuarlarının kurumsal bir yapıya sahip olması amacıyla kurulan Modef AŞ'ye de öncülük yaptıklarını vurguladı.

İlçedeki ikinci organize sanayi bölgesinin Mobilya İhtisas OSB olması için her türlü gayreti gösterdiklerini ifade eden Anıl, "Yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılmak isteyen üyelerimiz için seyahat programları düzenliyoruz. Ticari heyet gezileri yapıyor, yurtdışından alım heyetlerinin İnegöl'e gelmesi için çabalıyoruz. Ortak hedefimiz İnegöl'ü Türkiye'nin mobilya başkenti yapmaktır. Bunun için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/inegollu-mobilyacidan-tanitima-ortak-butce_72485.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!