Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İnönü Caddesi Trafiğe Açılıyor

Üçyol-Üçkuyular metro çalışmalarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, 5 Ağustos Cuma gününden itibaren İnönü Caddesi’ni, Poligon bölgesi hariç, gidiş-dönüş olarak çift yönlü olarak taşıt trafiğine açacak. Bu düzenlemeyle Göztepe istasyon bölgesi ve Fahrettin Altay Meydanı’ndaki inşaat alanları daraltılarak trafik akışına geçit verilecek.

Milliyet Ege
İnönü Caddesi Trafiğe Açılıyor

Üçyol-Üçkuyular metro çalışmalarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, 5 Ağustos Cuma gününden itibaren İnönü Caddesi’ni, Poligon bölgesi hariç, gidiş-dönüş olarak çift yönlü olarak taşıt trafiğine açacak. Bu düzenlemeyle Göztepe istasyon bölgesi ve Fahrettin Altay Meydanı’ndaki inşaat alanları daraltılarak trafik akışına geçit verilecek. Böylece Fahrettin Altay’a doğrudan giriş sağlanabilecek.

Poligon eski düzen

Konak ve Üçyol tarafından Fahrettin Altay’a giden araçlar, Poligon’a kadar İnönü Caddesi’ni kullanacak. Poligon’da  eski trafik düzenine devam edilerek 56 Sokak’a giriş yapılacak.Daha sonra 76-42-43-25-19/1-34 ve 40 sokaklar takip edilerek yeniden İnönü Caddesi’ne ve Fahrettin Altay’a ulaşılacak. Balçova ve Fahrettin Altay’dan Konak yönüne gitmek isteyen araçlar ise Poligon bölgesinde İnönü Caddesi’nden 40 Sokak’a giriş yaparak 123/1 Sokak’tan yine İnönü Caddesi’ne çıkacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/inonu-caddesi-trafige-aciliyor_88611.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!