Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

IPREX Küresel Emlakçılık Uygulamasını Başlatıyor

Dünyanın en geniş kapsamlı ve saygı duyulan bağımsız halkla ilişkiler şirketleri derneklerinden IPREX, dünya çapında müşterilere gittikçe daha zor hala gelen bir çevre içinde başarıyla yollarını bulabilmeleri için stratejik düşünme ve taktiksel yürütme yetenekleri kazandıran bir bütünleşik emlak halkla ilişkiler ve pazarlama uygulaması olan IPREX

yapi.com.tr
IPREX Küresel Emlakçılık Uygulamasını Başlatıyor

Dünyanın en geniş kapsamlı ve saygı duyulan bağımsız halkla ilişkiler şirketleri derneklerinden IPREX, dünya çapında müşterilere gittikçe daha zor hala gelen bir çevre içinde başarıyla yollarını bulabilmeleri için stratejik düşünme ve taktiksel yürütme yetenekleri kazandıran bir bütünleşik emlak halkla ilişkiler ve pazarlama uygulaması olan IPREX Emlakçılık İletişim Konseyi’ni kurdu.

Denver’da bulunan JohnstonWells Halkla İlişkiler’in kurucusu ve IPREX Kuzey Amerika Başkanı Gwinavere Johnston, “IPREX bünyesinde türünün ilk örneği olan bu sektör-odaklı uygulama bizi heyecanlandırıyor. Son 1 yıldır geliştirmekte olduğumuz bu uygulama için emlak pazarlamacılığı içindeki en parlak zihinlerin fikirleri kullanıldı” dedi.

Söz konusu yeni IPREX Emlakçılık İletişim Konseyi, aralarında müteahhitler, mimarlar, mühendisler, inşaat şirketleri ve emlak şirketleri de bulunan sektörle alakalı kurum ve kişilere hizmet edecek. IPREX Emlakçılık müşterilerine ticari, konutsal, endüstriyel ve çoklu kullanımlı emlak geliştirme ve pazarlama süreçlerinin her aşamasında yardımcı olurken, sermaye yatırımı ve finansman için kaynak belirleme, inşa öncesi planlama, yetki dağıtımı ve gerekli onaylar, inşaat, satış ve leasing pazarlaması, toplumsal ilişkiler ile kriz ve sorun yönetimi konularında da destek olacak.

Honolulu bazlı IPREX üyesi Communications Pacific’in Operasyonlardan Sorumlu Başkanı ve yeni kurulan IPREX Emlak İletişim Konseyi Yönetim Komitesi Başkanı Bruce Coppa, “Tüm dünyadaki emlak pazarının bu uygulamadan fayda göreceğini düşünüyoruz. Bu, özellikle içinde bulunduğumuz küresel ekonomik şartları düşününce iyice önem kazanıyor. Emlakçılık şirketlerinin yeni sermaye kaynakları çekebilmek ve uluslar arası bir tüketici tabanına ulaşabilmek için etkili global iletişime ihtiyacı var” diye konuştu.

IPREX

IPREX, bağımsız halkla ilişkiler şirketleri tarafından oluşturulan dünyanın en büyük kurumlarından biri. 1983 yılında kurulan derneğin 59 ortağının Kuzey Amerika, Avrupa, Ortadoğu ve Pasifik Asya’sında 80’den fazla ofisi bulunuyor ve yıllık toplam gelirleri 110 milyon doları geçiyor. Bünyesindeki 1.000 profesyonel, dünyanın en başarılı şirketleri için çok kapsamlı hizmetleri sunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/iprex-kuresel-emlakcilik-uygulamasini-baslatiyor_64323.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!