Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

IQ Küvet Jakuzi Sistemini Değiştirdi.

Türkiye'deki küvet pazarının büyümesiyle birlikte AR-GE çalışmalarına büyük önem veren Aydınlar Group, yeni geliştirdiği yapıştırmasız sistemini pi

yapitr/Murat UYMUŞLAR
IQ Küvet Jakuzi Sistemini Değiştirdi.

b>Türkiye'deki küvet pazarının büyümesiyle birlikte AR-GE çalışmalarına büyük önem veren Aydınlar Group, yeni geliştirdiği yapıştırmasız sistemini piyasaya sundu.

Yapıştırmasız sistem, adından da anlaşıldığı gibi hiçbir kimyasal yapıştırıcılar kullanılmadan tamamiyle doğal yollardan yapılan sistemdir. Sistem çok basittir. Hortumlar kelepçeler yardımıyla jetlere bağlanır. Sistemin tanıtım konuşmasını yapan Aydınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Aydınlar "Son yıllarda aldığımız tüketici şikayetleri doğrultusunda geliştirdiğimiz yapıştırmasız sistemin bütün hakları firmamıza aittir. Bu sistem sayesinde Avrupa'ya jakuzi satışlarımız çoğaldı. Çünkü kullandığımız sistemde su sızdırma oranı %0 'dır. Bu özelliğimiz ile Dünya pazarında her geçen gün biraz daha markalaşıyoruz." dedi.

Sistemin projesi ve üretimininde büyük katkı sağlayan Aydınlar Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serdar Aydınlar "Hidromasaj; tartışmasız fiziksel yararlar sağlayan ve harika duygularla moralinizi yükselten su ve havanın mükemmel birleşimidir. Teknolojiyle içgüdünün, doğayla araştırmanın birleştirildiği cesur ancak çok nazik bir sanattır bu. IQ imalatçı olarak hidromasaj sistemleri sanatını, toksit olmayan ancak dayanıklı malzemelerle, fonksiyonel ve estetik tasarımlarla özel bir teknikle üretmektedir. Her IQ modeli kullanıcısına konforlu dinlenme dakikaları sunmak amacıyla tasarlanmıştır; günün stresi ve yorgunluğu su masajının yumuşaklığıyla kolayca unutulur. IQ müşterilerine gereksinimlerini en uygun modeli seçme olanağı sağlar. " dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/iq-kuvet-jakuzi-sistemini-degistirdi-_13769.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!