Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

ISF Fuarcılık'tan Irak'ta Fuar Organizasyonu

Ürdün Amman'da 14-18 Aralık 2003 tarihinde yapılacak Uluslararası Irak Sanayi ve Yapılandırma Fuarı'nın Türkiye temsilciliğini ISF Uluslararası Kon

Dünyab>Ürdün Amman'da 14-18 Aralık 2003 tarihinde yapılacak Uluslararası Irak Sanayi ve Yapılandırma Fuarı'nın Türkiye temsilciliğini ISF Uluslararası Konferans ve Fuarcılık Ltd.Şti üstlendi.

Irak'ta savaş sonrası ülkenin yeniden yapılandırılmasında ihtiyaç duyulan her sektörden ürünün sergileneceği Uluslararası Irak Sanayi ve Yapılandırma Fuarı Ürdünlü Gulf Internatıonal Exhıbıtıon şirketi tarafından organize ediliyor. Fuarda inşaat, altyapı, enerji, gıda ve pek çok sanayi ürünü sergilenecek.
Türkiye'nin fuara katılımının ülkemiz adına çok büyük önem taşıdığını vurgulayan ISF Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Yusuf Katipoğlu, "Ürdün'deki organizasyon uluslararası alanda yapılan ilk fuardır.Irak'ın yeniden inşasının 100 milyar doları bulabileceği hesaba katılırsa , Türkiye'nin de bu fuarda yerini alması gerekir. Fuarın Ürdün'de yapılıyor olması ise ayrı bir avantajdır. Çünkü Ürdün Irak'ın giriş kapısıdır. Iraklı firmaların da hareket merkezidir. Ürdün'de yerleşik bin 500'ün üzerinde Iraklı firma bulunmakla birlikte, Ürdün Iraklılar'dan vize istemeyen tek ülkedir" dedi.

Fuarın Ürdün Ticaret ve Sanayi Bakanlığı'nın destekleriyle organize edildiğini belirten Katipoğlu, fuarın Kral Hüseyin tarafından açılacağını da dile getirdi.

Fuara Amerika, İngiltere, Polonya, Hollanda, Pakistan, Tayvan, Ürdün, Suriye Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkiye gibi pek çok ülkenin katılacağını ve Bağdat, Musul, Kerkük, Erbil ve Süleymaniye'den çok sayıda işadamı ve resmi heyetin fuara davet edildiğini belirten Katipoğlu, Iraklı işadamlarıyla Türk işadamlarının workshop yapabilmeleri için 1000 kişilik bir konferans salonunun rezerve edildiğini söyledi.

Fuara, Dubai televizyon kanalı gibi pek çok televizyon kanalının sponsor olduğunu vurgulayan Katipoğlu, fuara katılacakların devlet desteğinden yararlanabileceklerini de dile getirdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/isf-fuarciliktan-irakta-fuar-organizasyonu_7143.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!