Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Işıklar Kremlin'i Giydiriyor

Işıklar İnşaat Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş., Antalya'da yapımı süren, MNG Holding'e ait WOW Resort Oteli'nin dış cephe tuğla kaplama işini anahtar

Yapı Dergisib>Işıklar İnşaat Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş., Antalya'da yapımı süren, MNG Holding'e ait WOW Resort Oteli'nin dış cephe tuğla kaplama işini anahtar teslimi olarak aldı.
MNG Holding'in Topkapı Palace'ın yanına yaptığı, Kremlin Sarayı'nın kopyası olan otel, birçok binadan oluşacak. Toplam 170 bin metrekarelik tesiste Kremlin'in Spasskaya Saat Kulesi, Büyük Kremlin Sarayı, Vasili Blajenni Kilisesi ve Tarih Müzesi'nin yanısıra arkları ve fıskiyeleriyle birlikte "Ohotni Ryad" alışveriş merkezinin bir bölümü yer alacak. Nisan 2003'te tamamlanması planlanan otelde çeşitli boyutlarda yaklaşık 1,5 milyon adet Işıklar tuğlası kullanılacak.
Ortalama 23-300 metrekare cephe alanının kaplama işinin keşif bedeli 1.809.318.750.000 lira olarak saptandı.Yedi ayda bitirileceği belirtilen projenin cephe ayrıntıları İnşaat Malzemeleri A.Ş. ve MNG Holding Mimarlık Bölümü işbirliğiyle tasarlanıyor.
Kremlin Resort Otel, Işıklar İnşaat Malzemeleri'nin eğitim verdiği sertifikalı tuğla ustaları ve bayileri ile birlikte gerçekleştireceği en büyük projelerden biri olması nedeniyle önem taşıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/isiklar-kremlini-giydiriyor_1979.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!