Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Isısan Akademi’den İş Garantili Yeni Bir 'Isıtma Sistemleri Okulu' Projesi

Düzenlediği eğitim faaliyetleri ile sektörel gelişime destek veren Isısan Akademi, İSOV Yapı Meslek Lisesi ile ortak bir proje gerçekleştiriyor. Projede İSOV Yapı Meslek Lisesi Tesisat Teknolojisi bölümünden 25 öğrenci salı günleri Isısan Akademi Koşuyolu Uygulamalı Eğitim Merkezi’nde teorik ve uygulamalı eğitim alıyor, pazartesi ve çarşamba

yapi.com.tr
Isısan Akademi’den İş Garantili Yeni Bir 'Isıtma Sistemleri Okulu' Projesi

Düzenlediği eğitim faaliyetleri ile sektörel gelişime destek veren Isısan Akademi, İSOV Yapı Meslek Lisesi ile ortak bir proje gerçekleştiriyor. Projede İSOV Yapı Meslek Lisesi Tesisat Teknolojisi bölümünden 25 öğrenci salı günleri Isısan Akademi Koşuyolu Uygulamalı Eğitim Merkezi’nde teorik ve uygulamalı eğitim alıyor, pazartesi ve çarşamba günleri de Isısan Yetkili Servislerinde staj yapıyor. Isısan Akademi’deki teorik ve uygulamalı eğitimler Isısan Akademi Servis Müdürlüğü uzman teknik eğitimcileri tarafından veriliyor.

Projeye katılan öğrenciler eğitimlerinin tamamlanmasının ardından yaz döneminde Isısan Yetkili Servisleri’nde tam zamanlı stajlarına devam edecekler. Proje sonunda ise öğrenciler Isısan Akademi gözetiminde Isısan Yetkili Servisleri’nde istihdam edilecekler. Proje kapsamında öğrencilerin tüm eğitim giderleri Isısan tarafından karşılanıyor. Mart ayında başlayan projenin ilk aşaması Mayıs ayında tamamlanıyor. 

Isıtma sistemleri A’dan Z’ye inceleniyor

Proje kapsamındaki eğitimlerde kombinin ve kombi üzerideki komponentlerin tanımı, gaz basıncı ayarlanın yapılması, üç tam modülasyon mantığı, yoğuşma teknolojisi, baca detayları, doğalgaz ve iç tesisat, arıza mesajları, devreye alma işlemi, gaz dönüşüm işlemi ve oda termostatı ana konu başlıkları ile ısıtma sistemlerinin tüm detayları işleniyor.

Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş.

1975 yılında kurulan Isısan, 1989 yılından bu yana Buderus markalı yüksek kaliteli ürünlerin pazarlama, dağıtım ve servisini gerçekleştiriyor. Aralık 2006 yılından bu yana da klima devi Daikin’in Türkiye’deki yetkili distribütörü olan şirket, 30 Ocak 2007 tarihinden itibaren de Bosch Grubu’nun Termoteknoloji (Isıtma Teknolojileri) iş kolunun Türkiye’deki temsilcilerinden biri oldu. Isısan, 1 Ocak 2009 tarihinden itibaren, ısıtma sektöründe Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Bosch kombi cihazlarının satış pazarlama ve servis faaliyetlerini de üstlendi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/isisan-akademiden-is-garantili-yeni-bir-isitma-sistemleri-okulu-projesi_69100.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!