Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

İstanbul Havalimanı’nın Altyapısında Legrand Çözümleri

Legrand Grup, İstanbul Avrupa yakasında hizmete açılan İstanbul Havalimanı’nın altyapı çalışmalarında Estap ve Raritan ürün gruplarıyla yer aldı.

yapi.com.tr
İstanbul Havalimanı’nın Altyapısında Legrand Çözümleri

Proje kapsamında Estap, aksesuarlarıyla birlikte sahada kullanılan Outdoor IP 65 kabinetleri, soğuk koridor çözümleri ve datacenter kabinetlerinin güvenliğini sağlayan elektronik kilit sistemlerinin entegrasyonlarıyla yer aldı. Legrand Grup’un bir diğer markası Raritan ise veri merkezi içerisinde ki kabinetlerde yer alan aktif cihazların enerji tüketimlerini ve yük dağılımını takip ettiği 500’ün üzerindeki akıllı PDU, veri merkezi içerisinde ki 400 kabinetlik aktif pasif cihazların, alt yapı yönetim yazılımı olan DCIM çözümlerin görüntülenmesi ve raporlanması, veri merkezi içerisinde yer alacak sunucu sistemlerine uzaktan güvenli erişim sağlanmasını sağlayan KVM çözümleriyle iş süreçlerini üstlendi.

İstanbul Havalimanı’nın teknoloji altyapısı içinde de Legrand Grup olarak iki marka ve bu markalara bağlı çözümleri ile yer aldıklarını belirten LCS Legrand Kablolama ve Estap Kabin Sistemleri Satış Müdürü Ali Yay; “Bu ürün gruplarından ilki Türkiye de kabinet denince akla gelen ilk marka olan ‘Estap’, diğeri ise kabinetler ve içerisinde bulunduğu ortamlar ile ilgili bilgi toplayan, bu toplanan bilgiler ile bilgi işlem ekibinin işini kolaylaştıran DCIM, Akıllı PDU, KVM, Ortam izleme ve bunların entegrasyonundan oluşan ‘Raritan’ markasıdır.

Teknik ve ticari açıdan çok iyi yönetilen bir ihale süreci ile ülkemiz açısından bu çok değerli olan projeye Legrand olarak dahil olduk. Özellikle belirtmemiz gerekir ise ihale öncesinde örnek uygulamalara sahip referanslarımızın ve fabrikamızın ziyareti sırasındaki olumlu deneyimler, kullanım ve işletme kolaylığı sağlayan önerilerimiz ve ihaleye verdiğimiz önem sayesinde her iki ürün grubuna ait ihaleden başarı ile çıktık” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/istanbul-havalimaninin-altyapisinda-legrand-cozumleri_168636.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Sikalastic®-835 I

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!