Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Legrand, Elektrik Tüketimine Dikkat Çekiyor

Günümüzde hızla artan küresel sorunlar, şirketlerin en önemli gündem maddesi olarak karşımıza çıkıyor. Şirketler, bu farkındalıkla sürdürülebilirlik yönetimini çalışma kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak görüyor. Legrand Grup 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde herkesi çevreye duyarlı olmaya ve doğa dostu ürünler kullanmaya davet ediyor.

yapi.com.tr
Legrand, Elektrik Tüketimine Dikkat Çekiyor

Enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik çalışmalarına yönelik ürün ve hizmetler sunarak, günümüz dünyasının artan küresel sorunlarına dikkat çeken Legrand, elektrik tüketimini azaltmak ve yüksek kalite enerji kaynağı sağlamak amacıyla elektrik tüketimi kontrolünün iyileştirilmesi için pek çok çözüm sunuyor.

Doğal kaynaklarımızı optimum kullanarak, tüm iş süreçlerini gelecek nesillerin ihtiyaçlarının karşılanmasına ve kalkınmasına imkân verecek şekilde tasarlayan Legrand; faaliyet gösterdiği tüm coğrafyalarda enerji verimliliği ve düşük sera gazı emisyon değerlerine sahip enerji kaynaklarının kullanımına yönelerek, uyguladığı enerji yönetimiyle daha az sera gazı salınımı gerçekleştiriyor. Ayrıca iklim değişikliği problemiyle büyük tehdit altında olan günümüz dünyasının ihtiyaçlarına kulak veren Legrand, 2013 yılından bu yana tüm fabrikalarında çevrenin ve doğal kaynakların korunmasında büyük önem taşıyan alternatif yakıt ve hammaddeleri kullanıyor.

Legrand ile yüzde 60' a varan enerji tasarrufu
Öte yandan Legrand, hayata geçirdiği tüm ürünlerini de bu bakış açısıyla üretiyor. Legrand, varlık sensörlerinden ev otomasyon sistemlerine kadar sunduğu çözümlerle aydınlatmayı, ısıtmayı ve diğer enerji tüketim ekipmanlarını en az maliyetle en yüksek verimi almak için denetliyor ve programlıyor. Legrand, enerji tüketimini azaltmak ve ticari yapılara yapılan yatırımlar üzerinden elde edilen gelirleri en üst seviyeye çıkarırken enerji kalitesini artırmak için pek çok çözüm yolu sunuyor. Aydınlatma yönetimi ürünleriyle ofislerdeki gereksiz elektrik kullanımına son veren Legrand, yeşil prizler ile de gereksiz enerji tüketimini en düşük seviyeye indiriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/legrand-elektrik-tuketimine-dikkat-cekiyor_166116.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!