Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

GYODER: Dipten Döndük

ISTANBUL REstate’te Geri Sayım Başladı!

ISTANBUL REstate’te 2010 yılı hazırlıkları hızla devam ediyor. Türkiye gayrimenkul sektöründe önemli bir yere sahip olan GYODER’in marka haline getirdiği Gayrimenkul Zirve’lerinin onuncusu, ISTANBUL REstate Gayrimenkul Fuarı ile birlikte 15 – 17 Haziran 2010 tarihlerinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek.

yapi.com.tr
ISTANBUL REstate’te Geri Sayım Başladı!

2009 yılında Türkiye’de ilk kez Gayrimenkul Zirvesi ve 'Gayrimenkul Fuarı'nı birleştiren ISTANBUL REstate’te 2010 yılı hazırlıkları hızla devam ediyor. Türkiye gayrimenkul sektöründe önemli bir yere sahip olan GYODER’in marka haline getirdiği Gayrimenkul Zirve’lerinin onuncusu, ISTANBUL REstate Gayrimenkul Fuarı ile birlikte 15 – 17 Haziran 2010 tarihlerinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek.

ISTANBUL REstate’in 5 yıl içinde dünyanın en önemli uluslararası gayrimenkul fuarı olması bekleniyor. Yurtdışı ve yurtiçine açılan bir kapı olan ISTANBUL REstate, katılımı kesinleşen Avusturya, Rusya, Gürcistan, Bulgaristan ve Romanya gibi ülkelerin belediyeleri ve önde gelen firmalarının yanısıra Ortadoğu, Avrupa, BDT ülkeleri, Kuzey Afrika ve Akdeniz bölgelerinden çok sayıda gayrimenkul temsilcisini de Türk gayrimenkul sektörü ile bir araya getirecek.

Kayıtlar başladı

Uluslararası ve ulusal katılımcıların, yerel yönetimlerin, kamu kuruşlarının üst düzey temsilcilerinin ve sektör profesyonellerinin bir araya geltirecek ISTANBUL REstate 2010'da proje ve hizmetlerini stand alanlarında sergilemek ve profesyonel ziyaretçilerle görüşmeler yapmak isteyen tüm katılımcıların en kısa zamanda standlarını ayırmak üzere başvurmaları gerekiyor (info@istanbulrestate.com).

GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Tanes, şunları söylüyor: “2000 yılından bu yana düzenlemekte olduğumuz Gayrimenkul Zirvesini ilk kez geçen sene ISTANBUL REstate platformuna taşımış, ulusal ve uluslararası tüm gayrimenkul sektörünü başarıyla bir araya getirmiştik. Bu sene Gayrimenkul Zirvesinin 10. yılını kutlayacak olmamız da bizim açımızdan ayrıca heyecan verici bir gelişmedir. 15 – 17 Haziran 2010’da düzenlenecek olan ISTANBUL REstate, Gayrimenkul Zirvesi’nin, fuar, paneller ve tüm dünyanın gündemindeki özel konuları ele alan forumlarıyla yine zengin bir içeriğe sahip olmasını ve sektörümüz için bir kez daha bulunmaz fırsatlar yaratmasını bekliyoruz. Bu açıdan gayrimenkul sektörünün geleceğinde sağlam yer edinmek isteyen tüm sektör oyuncuları ve profesyonellerinin projeleriyle birlikte bu benzersiz buluşmaya katılması gerektiğine inanıyoruz”.

http://www.yapi.com.tr/haberler/istanbul-restatete-geri-sayim-basladi_76706.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!