Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İSTON Kent Mobilyaları Sibirya'da

İSTON’un ihracat atağı sürüyor. Kent mobilyalarının kereste ihtiyacını Sibirya’dan karşılayan İSTON, keresteleri işleyip Sibirya’ya kent mobilyası

İBB
İSTON Kent Mobilyaları Sibirya'da

b>İSTON’un ihracat atağı sürüyor. Kent mobilyalarının kereste ihtiyacını Sibirya’dan karşılayan İSTON, keresteleri işleyip Sibirya’ya kent mobilyası ihraç ediyor.

Ürettiği alt ve üst yapı elemanlarıyla İstanbul’u adeta yeniden giydiren İSTON, dünya markası olma yolunda ilerliyor. Dünyanın bir çok ülkesine kent mobilyası ihraç eden İSTON kereste ihtiyacını karşıladığı Sibirya’ya da kent mobilyası ihraç etti.

Kent mobilyalarının kereste ihtiyacını Sibirya’dan karşılayan İSTON, keresteleri işleyip Sibirya’ya kent mobilyası ihraç ediyor. İSTON’un uzun ömürlü ve estetik tasarımlı kent mobilyaları tüm dünyanın ilgisini çekiyor. İSTON kent mobilyaları, Sibirya’da inşaat faaliyetleri yapan Yamata Yatırım A.Ş.’nin talebi üzerine artık Sibirya’da da kullanılacak. Yamata Yatırım’ın Sibirya’nın Alaska yakınlarındaki bölgelerinde kullanacağı 77 adet çöp kovası ve 88 adet muhtelif oturma bank İSTON tesislerinde hazırlanarak Sibirya’ya gönderildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/iston-kent-mobilyalari-sibiryada_5528.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!