Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İzmir SMD Üyeleri Yeni Yıl Yemeğinde Buluştu

İzmir Serbest Mimarlar Derneği üyeleri 26 Ocak 2017 tarihinde, “2017’ ye Merhaba” yemeğinde bir araya geldi. Arkas’ın inşaat malzeme sektöründeki iştiraki Poncebloc ve AVV A.Ş’nin Türkiye distribütörü olduğu Technogym’in sponsorluğunda düzenlenen geceye 50’ye yakın serbest mimar katıldı.

yapi.com.tr
İzmir SMD Üyeleri Yeni Yıl Yemeğinde Buluştu

İzmir SMD üyelerinin bir araya geldiği yemekte konuşan Poncebloc Yönetim Kurulu üyesi Yüksek Mimar Gökben Güven Özçiçek, Poncebloc yapı malzemelerinin sahip olduğu FDES (Sağlıklı ve Çevreci Ürün Sertifikası) ve pomzadan üretilen, geri dönüşebilen duvar bloğu üretimi ile sürdürülebilir yaşam ve binaların önemine değindi. Ardından, Italyan menşeli Technogym The Wellness Company Türkiye Distribütörü AVV A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Vittorio Zagaia da yaşamın her noktasında “sağlık” kavramının kendileri için bir motto olduğunu dile getirerek müşterilerine satış öncesi ve sonrası tüm noktalarda tam hizmet verdiklerini sözlerine ekledi. Özellikle farklı tasarımlarıyla her yere uyum sağlayabilen Technogym ürünlerinin, her geçen gün geliştirdiği teknoloji ve inovasyon anlayışıyla Wellness kavramını geleceğe taşıdığını belirtti.

Vittorio Zagaia, mimarların gerçekleştirecekleri projelerde, Technogym ürünlerinin mimariyi destekleyen tasarım ve konfor ile kendilerinin yanında olacağının altını çizdi. Yemekte, İzmir SMD Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sevgi Molva da yaptığı konuşmasında sponsorlara teşekkür ederek, desteklerinin sürmesini istedi.

 


http://www.yapi.com.tr/haberler/izmir-smd-uyeleri-yeni-yil-yemeginde-bulustu_155543.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!