Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İzmirli İnşaat Mühendisleri Yeni Binalarında

İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi'nin Bornova'daki yeni hizmet binası İMO İzmir Sarayı adıyla hizmete açıldı. Açılış töreninde TMMOB'un (Türk Mü

Düyna Gazetesi/23.10.2002nşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi'nin Bornova'daki yeni hizmet binası İMO İzmir Sarayı adıyla hizmete açıldı.
Açılış töreninde TMMOB'un (Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği) diğer meslek örgütlerini her konuda örnek olduğunu söyleyen İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karcı, "Yeni merkezimiz sayesinde odayı sadece idari işlerin yapıldığı bir kurum olarak gören meslektaşlarımıza mesleğimize ne kadar katkı yapılabileceğini göstereceğiz" diye konuştu.

Daha önce oda hizmetlerinin farklı mekanlarda verildiğini ifade eden Karcı, "Şimdiye kadar verdiğimiz hizmetleri aynı çatı altına topladık. Bunun yanında pek çok yeni birimimiz kuruldu. Artık yeni mezun üyelerimize uygulamalar hakkında, eski üyelerimize de yenilikler hakkındaki bilgileri burada vereceğiz. Üyelerimiz burada kent ve meslekle ilgili bir arşiv bulabilecekler. 800 kişilik konferans salonumuz, lokalimiz, laboratuvarımız, misafirhanemiz ile daha aktif bir oda haline geleceğiz" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/izmirli-insaat-muhendisleri-yeni-binalarinda_2181.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!