Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İZODER' in Yalıtım Seminerleri Başarıyla Gerçekleştirildi

İZODER'in Bayındırlık ve İskan Bakanlığı işbirliği ile Yapı Denetim Kuruluşlarına yönelik düzenlediği "YALITIM SEMİNERLERİ" üst düzey bürokratların

İZODER
İZODER' in Yalıtım Seminerleri Başarıyla Gerçekleştirildi

b>İZODER'in Bayındırlık ve İskan Bakanlığı işbirliği ile Yapı Denetim Kuruluşlarına yönelik düzenlediği "YALITIM SEMİNERLERİ" üst düzey bürokratların da katılımıyla başarıyla gerçekleşti.

Geçmiş dönemlerde olduğu gibi bu sene de 1000'den fazla denetçi mimar ve denetçi mühendise verilen seminerlerin ilki 13-14-15-16 Mayıs tarihlerinde Ankara'da Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Ek Binası'nda yapıldı. Ankara'daki seminerlerden 13 Mayıs'taki açılışı B.İ.B. Müsteşar Yardımcısı Mahmut Küçük, 14 Mayıs'taki açılışı İZODER Yönetim Kurulu Başkan Yrd. A.Nuri Bulut,15 Mayıs'taki açılışı B.İ.B. Müsteşarı Sabri Erbakan, 16 Mayıs'taki açılışı da B.İ.B. Teknik Araştırma ve Uygulama Genel Müdür Yardımcısı Ali Hürata ve İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Topçu gerçekleştirdi.

21-22 Mayıs tarihlerinde İZMİR'de düzenlenen seminer İZODER Yönetim Kurulu Üyesi Levent Ürkmez'in konuşması ile başladı.
28 Mayıs BURSA'daki eğitim seminerini 3-4-5-6 Haziran tarihlerinde İSTANBUL Bayındırlık İskan Müdürlüğü Seminer Salonu'nda yapılan seminer izledi. İstanbul'daki seminerlerin açılışını ise İstanbul Bayındırlık İl Müdürü İsa Camcı ve İZODER Yönetim Kurulu Üyesi Korhan Işıkel ve Murat Akın Arıkan yaptı.

Seminerlerin son ayağını ise 11 Haziran'da ANTALYA'da gerçekleştirilen seminer oluşturdu.
Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin ana başlıklarını: Isı Yalıtımı; ısı yalıtımının tarifi, ısı yalıtım malzemelerinin özellikleri, ısı yalıtımı uygulama detayları, çatı yalıtımı, duvar yalıtımı, döşeme yalıtımı, ısı yalıtım özellikli camlar, Su Yalıtımı; bitümlü örtüler (Polimer bitümlü örtülerin tanımı ve cinsleri,uygulama detayları) sentetik örtüler (Sentetik örtülerin tarifi ve uygulama detayları), sürme esaslı malzemeler, yapı kimyasalları ve derz dolgu malzemeleri , beton katkıları ve harç katkıları, derz malzemeleri, Tesisat Yalıtımı (Kavramlar, Malzeme ve Uygulamalar); Ses Yalıtımı (Tanımlar ve temel prensipler) oluşturdu.

Seminerlere sponsor olarak katılan Atermit, Austrothemtk, BTM, Dow Türkiye, İzocam, Kalekim, ODE, Pakpen, Sika, Şişecam, Tekiz, Weber Markem de kurdukları standlarda katılımcılara ürünleri hakkında bilgi verdiler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/izoder-in-yalitim-seminerleri-basariyla-gerceklestirildi_4822.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!