Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İZODER Makale Yarışması'na Başvurular Başladı

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) tarafından ülkemizde yalıtım bilincini geliştirmek, yalıtımın ülke ekonomisine ve bireylere sağladığı faydaları anlatmak amacıyla başlatılan kampanya kapsamında yer alan makale yarışmasına başvurular alınmaya başlandı.

yapi.com.tr
İZODER Makale Yarışması'na Başvurular Başladı

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) tarafından ülkemizde yalıtım bilincini geliştirmek, yalıtımın ülke ekonomisine ve bireylere sağladığı faydaları anlatmak amacıyla başlatılan kampanya kapsamında yer alan makale yarışmasına başvurular alınmaya başlandı.

Konu: Yalıtım ve Ekonomi

‘Yalıtım ve Ekonomi’ konulu makale yarışmasına; Türkiye’nin dört bir yanındaki mimarlık ve mühendislik fakülteleri, meslek yüksek okulları ile sektördeki uzmanlar davet edildi. Yarışmada, belirlenen ana tema çerçevesinde; tüm dünyayı etkisi altına alan küresel krizin ekonomiye çizdiği yol ile beraber yalıtımın yeni ekonomik düzenin üzerindeki rolünün ne olduğu sorusuna yanıt aranacak. Sektörün olurları, olmazları ve gelecek hedefleri üzerine düşünme imkanı sunulacak. 

Son katılım tarihi 15 Mayıs

15 Mart tarihinde başlayan başvuruların 15 Mayıs tarihinde sona ereceği makale yarışmasının sonuçları Haziran ayında düzenlenecek olan İZODER kuruluş yıl dönümü davetinde açıklanacak. Dereceye girenler arasında birinciye 3 bin TL, ikinciye 2 bin TL ve üçüncüye bin TL ödül verilecek.

Başvuru adresi

Başvuru süresi sonunda seçici kurul tarafından değerlendirmeye alınacak makalelerin 15.000 vuruşu geçmeyecek şekilde ariel fontta ve 12 punto olarak hazırlanarak posta yoluyla “Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği-İZODER Şerifali Çiftliği Hendem Cad. Kıble Sok. No:33 Yukarı Dudulu 34775 Ümraniye/İstanbul adresine gönderilmesi ya da info@izoder.org.tr elektronik posta adresine e-maille iletilmesi gerekiyor.

Her biri alanında uzman seçici kurul

Alanında uzman kişilerden oluşan seçici kurulda yer alan isimler ise; İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Arıman, İZODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferdi Erdoğan, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Yapı Malzemesi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Canan Taşdemir, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Termodinamik ve Isı Tekniği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cem Parmaksızoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Yapı Bilgisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Gül Koçlar Oral, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Termodinamik ve Isı Tekniği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Heperkan ve Yeditepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilüfer Eğrican’dan oluşuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/izoder-makale-yarismasina-basvurular-basladi_67819.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!