Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İZODER, Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı'nda

İZODER, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından KOSGEB desteği ile bu yıl 32 .si gerçekleştirilecek olan Uluslararası Yapı İstanbul 2009 Fuarı’nda yerini alıyor. 06 - 10 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan fuarda İZODER, 3. holde olacak.

yapi.com.tr
İZODER, Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı'nda

İZODER, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından KOSGEB desteği ile bu yıl 32 .si gerçekleştirilecek olan Uluslararası Yapı İstanbul 2009 Fuarı’nda yerini alıyor. 06 - 10 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan fuarda İZODER, 3. holde olacak.

5 gün süresince fuar katılımcılarına ‘Yalıtım Yatırımdır’ diyecek olan İZODER, yalıtım sektöründe ürün belgelendirme ve uygunluk değerlendirme hizmeti veren TEBAR A.Ş.’ye ilişkin en son gelişme ve yenilikleri de işin uzmanlarından aktaracak.

‘Yalıtım Yatırımdır’….

22 Şubat 2008 tarihinde startı verilen 'Yalıtım Yatırımdır Kampanyası' ve kampanyaya ilişkin verilmek istenen mesajlar fuar boyunca hem profesyonellere hem de nihai tüketiciye birinci ağızdan aktarılacak; ‘etkin ısı, su, ses, yangın ve tesisat yalıtımı ile yapılar sağlıklı, güvenli, konforlu bir hale gelirken; yaşam kalitemiz artar, binalarımız korunur’ denilecek.

‘Yalıtımda Kalitenin Güvencesi’ TEBAR A.Ş.

'Yalıtım Yatırımdır' kampanyasının yanısıra İZODER standında, ‘Yalıtımda kalitenin güvencesi’ söylemiyle yola çıkan TEBAR A.Ş. (Test Belgelendirme Araştırma ve Geliştirme Tic. A.Ş.)’ye ilişkin en son gelişmeler ile gediği nokta konunun uzmanlarınca aktarılacak. Ürünlere CE işareti iliştirilmesi sürecinde ihtiyaç duyulan tarafsız laboratuvar alt yapısını da sunan TEBAR A.Ş., ‘yalıtım malzemesi üreten kuruluşların test ihtiyacının Türkiye’de en kısa sürede ve en uygun maliyete sağlanması amacıyla 27 Ekim 2007 yılında kurulmuştur. İstanbul’da yaptığı laboratuar yatırımı ile hizmete geçerek Türkiye yalıtım pazarının kalite alt yapısını geliştirmek, bağımsız ve tarafsız bir yapıda hizmet verebilmek amacıyla ‘TS EN ISO/IEC 17025:2005 Deney ve Kalibrasyon laboratuarlarının Yeterliliği için Genel Şartlar’ standardına uygun bir kalite Yönetim Sistemi ve alt yapısını oluşturmuş ve Türk Akreditasyon Kurumu(TÜRKAK) tarafından akredite edilmiştir.’

TEBAR A.Ş., Üreticilerin alt yapılarında yer almayan deneyleri üretici adına gerçekleştirerek kaliteli yalıtım malzemesi üretimine destek olmanın yanı sıra piyasada yer alan malzemelerin veya inşaat aşamasında kullanılacak ürünlerin uygulanmadan önceki performansının tayini için de inşaat firmaları ve müteahhitlere hizmet sunmaktadır. Böylelikle hem kaliteli ürün imal eden üreticilerin hem de bu ürünlerin kullanıldığı binalarda yaşayan/çalışan tüketicinin korunmasına dolaylı olarak katkı sağlamaktadır. TEBAR A.Ş., ürünün kullanımı veya piyasaya sunulması esnasında denetim görevini üstlenen; kamu kurum ve kuruluşları, yapı denetim kuruluşları ve sivil toplum örgütlerine de laboratuvar alt yapısını açarak yalıtım sektörünün kalite alt yapısının zenginleştirilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Yalıtımla ilgili detaylı bilgi almak veya en yakın yalıtım uzmanına ulaşmak için Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği İZODER’in 0800 211 33 67 no’lu ücretsiz danışma hattını arayabilir veya web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.izoder.org.tr

http://www.yapi.com.tr/haberler/izoder-uluslararasi-yapi-istanbul-fuarinda_68747.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!